| calinsimo a întrebat:

Bună, nu am mai vorbit cu fostul din august cam așa. Nu ne mai avem pe rețelele de socializare și m-am gândit să îi dau un mesaj pe wapp. Oare este greșit? Îmi este teama că nu îmi va răspunde

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Acum pe bune, dacă e "fostul" care e rațiunea pentru care i-ai mai scrie?

| wildthing a răspuns:

De ce i-ai dat mesaj?

| calinsimo explică (pentru sierra1):

Mi s-a făcut dintr o data dor...

| Arlekin a răspuns:

Poti sa-l contactezi dar nu este sigur ca va raspunde, din diverse motive
fa-i un mesaj elegant, romantic, plin de regrete si invita-l la o cafea sau conversatie explicativa unde, poti detalia ce s-a intamplat si cum te-ai simtit tu in acele momente de deruta/despartire etc
cred ca TE va intelege dar, ramane sa si accepte scuzele sau, poate are el regrete si vrea concilierea cu tine
succes