| Hamilton a întrebat:

Bună. Nu aș vrea să mă judecați. Dar sunt foarte atrasă de niște așa ziși și considerați "tocilari". Chiar dacă arată ca niște tocilari adevărați sunt foarte chipeși și au fost anul acesta clasa a doisprezecea. Eu sunt prietena lor de peste 7 luni și mă înțeleg foarte bine cu ei deoarece sunt niște băieți inteligenți. Îi consider prieteni. Făceam fel de fel de glume... M-au ajutat și la anumite proiecte pentru școală unde am luat notele considerabile de 9 și 10... Mă înțeleageau ca persoană, totul este perfect. Și eu deoarece sunt o persoană mai perversă făceam anumite glume cam deplasate dar acceptabile și cu bun simț încât Îi făceam să zâmbească. Însă eu am o anumită tipologie de băieți prin cap printre care sunt și tocilarii. Îmi plac tocilarii deoarece sunt niște băieți culți, inteligenți, gânditori, respectuoși, timizi și sensibili exact ca mine. Însă am început în ultimele luni să am o atracție sexuală pentru ei. Eu am doar 16 ani și viața mea este devine foarte grea de când am intrat la liceu din pricina problemelor mele personale pe care le am acasă. Le-am povestit un pic și lor situația mea și m-au înțeles perfect și m-au sfătuit să-mi resping părinții în cele mai dese situații. Le-am făcut și cadouri hand-made. Unul dintre el mi-a dăruit o carte pentru bacalaureat în schimbul altei cărți de-ale mele. Dar toate ca toate. Prieteni ca prieteni dar încep să am o atracție sexuală pentru ei foarte mare. Încep în ultima vreme să mă masturbez cu gândul la ei uitând de formația mea preferată și de ce altceva îmi mai plăcea să masturbez. Aș fi chiar și în stare să fac sex cu toți trei chiar dacă unul dintre ei are o relație cu o fată foarte geloasă care îi interzice să se întâlnească cu persoane mai mici și fete plus că-i facem program zilnic și a ajuns ca băiatul respectiv să-și ceară scuze pentru atitudinea lui mult prea loială pentru noua lui prietenă pe care și-a făcut-o în luna Aprilie. (Cred că tot de seamă cu el și clasa a doisprezecea fiind.) [Oricum, toți suntem din același liceu.]. {Cadourile hand-made erau niște desene}. În această perioadă nu mă pot întâlni cu ei deoarece sunt foarte ocupați cu permisul de conducere chiar dacă ne gândeam în cele mai slabe șanse cât eram în timpul anului școlar să ne întâlnim vara pe undeva. Întrebările mele sunt:
1. Ce aș putea face ca să mă apropii cu timpul de ei mai tare sufletește chiar dacă unul dintre cei 3 băieți nu prea stă pe telefon și nu apucam să vorbesc cu el la școală deoarece pleca la meditații?
2. Cum aș putea să fac cu treaba "sexuală"? Cum pot să-mi mi-o calmez sau hrănesc? |Btw: Fac niște benzi desenate ca practice cu noi 3 întreținând relații sexuale pentru a mă potoli un pic și ca să-mi mai exersez talentul la desen|.
3. Cum pot să le spun cât de tare țin la ei și cât de mult îi iubesc necondiționat și faptul că vreau să ne cunoaștem mai bine?
4. Cum aș putea să le arât benzile desenate?

18 răspunsuri:
| Hamilton explică (pentru Violleta2022):

Este real!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hamilton):

Inventezi de plictiseala, povesti ireale, fara pic de logica...

| Hamilton explică (pentru Violleta2022):

Nu cred că sunt atât de nebună să scriu rânduri atât de multe.
Dar "cretinismul" este la putere, se vede.

| VoidEternal a răspuns:

Un incell cu par pe burta de 30+ ani spune ce?

| Hamilton explică (pentru VoidEternal):

În niciun caz! XD
Justițiarul de Berceni ne veghează! XDD

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă povestea e reală, îți sugerez să lași prostiile precum sexul în 3 la 16 ani, eventual abordează pe unul singur și ți-l faci iubit dacă vrea. Ca să îți satisfaci fantezia ta, continua să faci ceea ce faci, scrie povești cu voi dacă asta te face să te simți mai bine, masturbează-te, fă ce vrei, dar las-o mai moale cu sexul în 3, te duci cam departe. Ești virgină?
Mai bine nu le arata benzile desenate, să nu te considere o ciudată și să te respingă, cel mai probabil dacă sunt tocilari, nu o să aiba timp de astfel de prostii chiar dacă le spui ce ai de gând cu ei, acest gen de persoane sunt foarte axați pe învățat și nu au timp de relații.
Cum spuneam, mai bine încearcă să îți faci un iubit pe unul singur din ei.

| Hamilton explică (pentru Madaxo97):

Cu unul dintre ei 3 vorbesc mai des.
Și este mult mai disponibil pe Instagram față de ceilalți 2.
De asemenea este și un rocker desăvârșit.
Nici eu nu prea am timp de relații și consider că de obicei "romantismul" și "dragostea adevărată" nu există după multe traume din familie.
(PS: M-am născut fără himen.)

| Miruna333 a răspuns:

Daca povestea e reala:
1. Scoate-l pe cel cu prietena din ecuatie daca el este cel care nu sta pe tel, sau pe amandoi daca sunt persoane diferite, arata-te mai interesata de ei si da-le de inteles ca iti place de ei
2. Mai greu cu potolitul hormonilor, incearca sa te distragi de la situatie, cunoscand alti baieti. Daca vrei sa o hranesti, stii ce ai de facut.
3 si 4. Nu le spui ca ii iubesti neconditionat si nu le arati benzile desenate, vor fugi de rup pamantul. Fii doar mai apropiata de acestia si vezi daca simt si ei acelasi lucru

| Hamilton explică (pentru Miruna333):

Cel cu prietena îmi zâmbește deseori bașca că voia să se ascundă de ea în caz dacă ne mai întâlneam în școală și vorbeam. ( Cel cu "telefonul lipsă" și cu prietena sunt două persoane diferite.)
De hrănit pot să-mi hrănesc hormonii cu masturbări și lucrările mele.
Încerc de când nu mai sunt ei să fac cunoștință la liceu cu alți băieți noi care să fi de aceeași tipologie.
Din păcate ei stau mai greu cu sentimentele deoarece și ei au suferit pe aceeași temă numită "prieteni falși" fix anul anterior și unul dintre ei cu foarte mult bullying și în gimnaziu.

| Paul754880338 a răspuns:

Exprimarea ta nu are 16 cu siguranță, iar subiectul nici atât. Dacă te-ai exprima asa coerent și ar fi reala situația ai putea pur și simplu sa discuți cu ei.

| Hamilton explică (pentru Paul754880338):

De unde știi?
Eu citesc cărți de obicei și nu-mi petrec timpul pe telefon.
Cum m-aș fi putut exprima?
Eu nu înțeleg cum se exprimă un așa zis "copil de 16 ani"?

| TPUeistul a răspuns:

Și eu sunt destul de tocilar. În 4 nu merge? Mai e loc?

| Hamilton explică (pentru TPUeistul):

Nu prea cred. XDD
Asta e mai de V.I.P. XD

| TPUeistul a răspuns:

Vârsta e doar un număr, iar celula doar o cameră. #Dinca

| Hamilton explică (pentru TPUeistul):

Ai o obsesie pentru " # ".
Tocilari nu-s chiar așa... XD