| suferinta00000 a întrebat:

nu mai stiu ce sa ma fac crying. Acum un an am descoperit ce este masturbarea, si am inceput si eu sa ma masturbez. Iar atunci mi s-a rupt himenul si a curs sange. Nu am crezut ca mi s-a rupt si am continuat sa ma masturbez, iar acum vad ca nu mai am himenul. Nu ma luati in batjocura, imi vine sa ma omor, plang si nu mai stiu ce sa ma fac. Pentru mine virginitatea e scumpa, nu am stiut ce este masturbarea. Nu stiu ce sa mai fac crying, plang si nu ma pot opri si parintii mei vad ca nu sunt in apele mele. Nu le pot sa spune asta, sa mai sufere pentru o fata idioata, ce pot sa fac? Himenul nu il mai pot avea inapoi, ce o sa ii spun primului meu iubit cu, care imi voi incepe viata sexuala, ce sa fac? Sunt o mare proasta, vreau sa ma omor dar nu pot ca sunt o lasa.

Răspuns Câştigător
| Sfinnx a răspuns:

Fii mandra de tine ca nu ti-ai tras-o ca alte C***ve de la varsta asta :].

19 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sunt de acord cu tine, nu poti sa te joci cum vrei tu, oricand si oricum, dar plansul nu te mai poate ajuta cu nimic. Asadar, spala-te pe ochi si mergi inainte.

| Sfinnx a răspuns:

Capul sus.Nu ai de ce sa te plangi atat, daca iubitul tau o sa te intrebe de virginitate ii spui pur si simplu ca ai avut un accident in copilarie, inventezi tu ceva.Dar de ce ma rog e atat de importanta? Tine de religia ta?
Oricum, sa fiu sincera eu daca eram in locul tau, ma bucuram.Adica mai bine ma "dezvirgienz singura" decat sa ma simt jenant in timpul primei relatii sexuale.Asta e parerea mea.Doar calemaza-te. Nu ai ce sa mai faci.

| suferinta00000 explică (pentru Sfinnx):

Vroiam sa fie altfel, sa fiu respectata, voiam sa fiu virgina pana sunt mare, sa am 20 de ani, dar nu mai e posibil, sunt o mare c***a. De religia mea nu tine nimic asa ceva, dar voiam sa fie frumos. Eu care nici nu m-am pupat cu nimeni (am 13 ani) si sa nu mai fiu virgina. E foarte naspa.

| suferinta00000 explică (pentru neutrino):

Nu pot merge mai departe, imi vine sa mor, sunt o mare idioata, am 13 ani si nu mai sunt virgina. O sa fiu luata in categoria c******r.

| EvilThoughts a răspuns:

Nu te mai panica atât.
Până la urmă, este doar o membrană și nu te definește. Doar pentru că nu mai ai himenul nu înseamnă că nu mai poți fi respectată și iubită.
Tu ești tu și crede-mă, valorezi mai mult decât o membrană inutilă până la urmă.

| suferinta00000 explică (pentru EvilThoughts):

Multumesc, raspunsul tau ma face sa ma simt altfel, dar daca as avea un iubit ce sa ii spun ca sunt virgina sau nu? Ca pana la urma nu am inteles, virgina esti ca nu ai relati sexuale cu altii sau cand nu mai ai himenul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, linisteste-te.
Nu te mai acuza atata ca nu ai de ce. Oricine greseste, iar iubitul tau cu care iti vei incepe viata sexuala sigur va intelege (doar sa ai grija sa nu fie pe interes). Si in plus, nu ai intretinut relatii sexuale cu nimeni, deci chiar nu ai de ce sa te insulti atat.
Mai bine bucura-te ca ai asa o mentalitate si ca nu esti ca altele ce se "arunca" in pat de la varste fragede.

| suferinta00000 explică (pentru anonim_4396):

Hmm... cu atat am mai ramas, sad dar regret mult, nu stiu cand mi s-a rupt himenul, dar nu ma mai simt eu, m-am maturizat prea devreme. Oare sa le mai spun si parintilor sau doar le dau batai de cap. Ma uit la alte colege si vad cum isi fac planuri cu baieti de la varsta asta, se saruta in clasa si se calaresc, doamne cat de mult regret tot, mi-as dori sa mai fiu odata virgina.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Nu te speria, oricum nu stie nimeni din cunostintele tale ce ai facut tu ca sa fii luata de c**va. Si in ziua de astazi, rari sunt baietii pentru care mai conteaza virginitatea. Si inca o chestie, la inceperea vietii sexuale, nu oricarei femei ii curge sange, deoarece unele au himenul elastic.

| Valentino46Rossi a răspuns:

Ii zici ca ai avut o interventie chirurgicala ceva.Sau ca ai vrut sa te faci dansatoare si medicul a spus ca trebuie sa-ti fie taiat himenul pentru a face performanta si apoi te-ai lasat de dans.Cat de destept poate fi tipul? laughing Stai linistita. E mai bine asa decat sa o faci cu altcinevawinking Le zici la toti care te intreaba asta, mare lucru. Chill...E ca apendicele.In pluswinking

| Holiday a răspuns:

N-are rost sa faci o drama din asta. Primului tau iubit nu va trebui decat sa-i spui adevarul.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Uite asta fata desteapta, l-ai scutit pe viitorul tau iubit de o povarawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru suferinta00000):

Exact la genul respectiv ma refeream laughing
Tu tot mai ai virginitatea, ca doar nu ai avut nici un act sexual, deci inca nu ai scapat de ea.

| Hakuouki a răspuns:

In primul rand eu nu cred ca esti c*** tocmai pentru ca nu ai fost cu altul, mai bine asa, esti sigura ca nu ai luat vreo boala si mai apoi nu te poti despartii de tine. Asta e, s-a intamplat s-a intamplat, nimeni nu stie si nu cred ca ar trebui sa impartasesti aceasta informatie tuturor, daca viitorul tau prieten te intreaba daca mai esti sau nu virgina, mai bine ii zici ca nu decat sa il minti si sa traiesti cu minciuna sau ii zici ca da, nu cred ca o sa stea sa te verifice... oricum ar fi, sa nu o faci cu un ginecolog. Si stai calma, nu vine sfarsitul lumii din cauza asta.

| suferinta00000 explică (pentru Hakuouki):

Nu o sa stea sa ma verifice, dar pentru mine chiar daca am 13 ani, conteaza foarte mult increderea, nu vreau as il mint. Dar cum pot sa ii spun sa presupunem ca am 19 ani si vreau sa ma culc cu cineva pentru prima oara, cum pot sa ii spun ca nu mai sunt virgina, cand nu am facut-o cu nimeni, dar cum pot sa ii spun ca sunt virgina daca nu mai am himen. Nu vreau sa ma crezi o fata in calduri, nu stiu cum s-a intamplat, acum 2 ani, cand aveam 11 si am descoperit si eu aceasta „placere„, am abuzat prea tare si atunci mi-a curs sange. Acum vad ca de fapt nu mai am himenul acela, am plans foarte mult. Nu am fost in viata mea asa, nu am vrut sa fiu o c***a crying.

| suferinta00000 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Daca vrei sa faci misto de mine, chiar e naspa. Stiu ca sunt o proasta, la 11 nu stiu ce am avut in cap.

| Hakuouki a răspuns (pentru suferinta00000):

Draga suferinta0x5 nu esti cur** pentru ca nu ai facut-o cu nimeni pe bani, deci nu ti-ai vandut trupul pentru placeri si deci nu esti c***, esti doar o fata confuza care a gresit o data, asta e acum, ai plans degeaba, nimic nu se rezolva cu lacrimi, acum asta e, a fost s-a dus. "Nu am fost in viata mea asa" apai nu te supara ca zic, dar ai 13 ani, ce viata? Vorbesti de ea de parca ai avea 40 de ani, 5 copii si 2 nepoti, acum stai calma si traieste in continuare, timpul nu se opreste si nici nu se intoarce, nu mai regreta, viitorul tau prieten va intelege, oricum nu cred ca veti discuta din prima luna daca mai esti sau nu virgina, iar dupa cateva luni cred ca vei avea incredere in el, ai grija doar la baiat, sa nu iti auzi vorbe dupa aceea, mai bine i-ai spune ca nu mai esti si cu gata...pana la urma tot primul va fi, chiar daca el nu o stie. Mai apoi, cate fete mai sunt azi virgine? Aparent sunt fete care nu stiu sa faca inmultiri si impartiri dar stiu sa numere de la 1 la 69 pe noapte.winking

| suferinta00000 explică (pentru Hakuouki):

Asta e, altceva nu mai am ce face, macar in baiat bun sa imi gasesc, cine stie ce o sa fie peste 5-10 ani.

| Hakuouki a răspuns (pentru suferinta00000):

Succes...si nu fi trista, totul va fi bine.