| aurrodk a întrebat:

nu stiu cum se face de nu pot sa imi gasesc si eu o prietena, nu e vorba ca sunt handicapat gen vreau sa imi fac o prietena si nu imi gasesc, dar cu cine vorbesc nu mai vorbeste cu mine sad
Ma poate ajuta si pe mine cineva, ce sa fac cum sa fac!?

Răspuns Câştigător
| MsGringer a răspuns:

Ai id?

8 răspunsuri:
| lilbb a răspuns:

Si. iti place branza?

| GeorgeNGA a răspuns:

Salut! Incearca sa fii tu insusti, fara glume de prost gust, sau sa te dai mare cu 7 BMW-uri, 5 case sau alte prostii din astea. Cine te place, te place asa cum esti.Nu grabi dragostea las-o pe ea sa vina la tinewinking te va lovi atunci cand nu te astepti.Noapte buna.

| aurrodk explică (pentru GeorgeNGA):

Sa stii ca nu am bmw. case. masini sau alte chestii din astea sunt un om normal care nu am primit o mostenire de la nu stiu ce matusa, treaba e ca nu prea vorbesc cu cei cu care iau contact pentru ca majoritatea au copil sau poate 2 si nu prea vreau sa fiu "tata"

| aurrodk explică (pentru MsGringer):

Da am id de mess te referi?

| SpencerH a răspuns:

Nu exista o reteta pentru a-ti face o prietena! lucrurile astea se intampla pur si simplu nu e ca si cum ai face o prajitura. Fii cat mai natural si incearca sa fii tu insutihappy

| aurrodk explică (pentru SpencerH):

Pai cat de eu insumi sa fiu cand intalnesc numai oameni low brain?

| MsGringer a răspuns (pentru aurrodk):

Da la asta ma refereamlaughing

| aurrodk explică (pentru MsGringer):

Da am dar daca vrei sa ti-l dau pot doar pe privat nu pot sa il pun pe site