| cristinaoana a întrebat:

Buna numele meu este Cristina. am o intrebare... vreau sa spun ca sunt virigina dar totusi eu obisnuiam sa ma masturbez in punctul G. Stiu ca nu prea e posibil dar totusi pot ramane insarcinata? daca ar fi sa am sperma pe deget? de ce incep sa cred asta sanii au inceput sa devina mai mari si mai durerosi si stiu ca asta e un semn ca as putea ramane insarcinata si in plus am si stari de voma. Va rog sa ma ajutati FUNDA.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Inca una care habar nu are ce e punctul G!
http://www.click.ro/extra/sexualitate/punctul-femei_0_964103647.html
Citeste si informeaza-te, postarea ta e o ineptie!

| answer a răspuns:

Nu mai radeti ca e grav! Asa ajung copiii sa aiba copii! Fetito, ce varsta ai? 12? sau mai putin? Mergi la mamica ta, care se ascunde de responsabilitatea de a fii mama si intreaba ceea ce ai de intrebat! Daca e constienta de importanta explicatiilor ei, te va ajuta sa stii ceea ce te intereseaza! Iar pe cei care in loc sa te ajute, rad, nu-i baga in seama! Vorbeste cu mama ta, ca daca nu aflii anumite lucruri de acum, altii ar putea profita de lipsa ta de informare.

| harciog a răspuns:

De unde naibii sa ai sperma pe deget? Te masturbezi reciproc cu un baiat? E normal ca sinii sa ti se intareasca si sa te doara in timp ce te maturizezi dar nu stiu cu voma cum e.

| Alyceee a răspuns:

Cum dracu ce masturbezi ma in PUNCTUL G?!?!?!

| andreeei a răspuns:

Nu ramai insarcinata daca te masturbezi, stai linistita
Altele se chinuie sa ramana verificand calendarul la data cea mai fertila si tot si tu te sperii ca o sa ramai daca ai avea putina sperma pe deget? Corpul tau trece prin transformari, multa sanatate

| Gabriel1 a răspuns:

Vei naste o mana...hai te rog, am mai citit una din asta de 999999 ori...

| portocala7 a răspuns:

Nu, nu e posibil. chiar daca (ceea ce nu cred) masturbezi impreuna cu un baiat, sperma moare la contact cu aerul. Protectia(in timpul actului sexual, in sine) e foarte importanta.Totusi te indemna sa realizezi ca nu e CHIAR asa de usor sa ramai insarcinata, Ar fi foarte bine daca te-ai mai informa in domeniu. In rest, numai bine!

| AllesSy a răspuns:

Doamneee rolling on the floor Mai citeste o data primul raspuns pe mine m-a luat rasul...rolling on the floor

| Anca0402 a răspuns:

Se poate, absolut. Am o prietena care se masturba in ureche cu o conducta veche de tractor, de pe vremea comunismului, dupa care se masturba PRIN buric IN punctul H, care se afla langa punctul G, dar este mai putin vizibil. Fara sa-si dea seama ca are pe deget urme de lichid de frana, antigel si ulei de motor, s-a masturbat si dupa aceea a ramas gravida. Acum are un copil frumos, sanatos, care creste intr-o saptamana cat altii in 7 zile. Sper ca te-am ajutat, data viitoare sa fii mai precauta cand te masturbezi IN punctul G. Poti incerca sa te masturbezi in dormitor.