| anonim_4396 a întrebat:

O colegă de la facultate îmi zâmbește de fiecare dată când mă vede ( autobuz, metrou, tramvai, facultate, bibliotecă...) Am făcut eu primul pas și am început să vorbesc cu ea, desigur, ea nu a fost contra, ba din potrivă, a fost plăcut surprinsă happy
Peste căteva zile, mai exact dumnică seara, îi scriu un mesaj colegial: Bună, ce faci? Răspunsul ei a fost mai mult ca neașteptat: Bună, sunt bine, sămbătă, am fost cu prietenul meu undeva unde ne-am simțit foarte bine... După câte înțeleg eu, răspunsul ei e evident - are prieten, e de dorit să o las în pace! Peste câteva zile, mă întălnesc cu ea din nou, accidental, ea ca de obicei - îmi zâmbește... Straniu nu? Voi ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| Mirke a răspuns:

Frate. E o obsedata. Nu te incurca cu ea decat daca vrei sa nu mai scapi de ea! Daca intirci acun capul sie ea spala geamul tau fugi! A ajuns sa te urmareasca peste tot. Si la Metro? Biblioteca serios cine mai merge acolo. Ai mare grija daca zambeste ca si cand ar avea un cutit in mana, inseamna ca te vrea mort!

10 răspunsuri:
| BeckhamRZM a răspuns:

Dacă îți zâmbește, nu neeapărat te și place.

| Decebal a răspuns (pentru BeckhamRZM):

Admit! Fi mai explicită... happy

| BeckhamRZM a răspuns (pentru Decebal):

Sunt BĂIAT! Wtf. sunt fel și fel de tipuri de fete. Tipa asta e foarte drăguță, comunicativă.

| Decebal a răspuns (pentru BeckhamRZM):

Mare pacoste pe capul nostru sunt și fetele astea laughing

| BeckhamRZM a răspuns (pentru Decebal):

Ți-a sucit mintea cu doar un zâmbet, fain. Vorbiți mai mult, fii mai aproape de ea. În acest timp, n-o să-i țină ei o veșnicie cu acela.

| Decebal a răspuns (pentru BeckhamRZM):

Mulúmesc pentru sfat amice, voi încerca, dar cu atențíe maximă... happy

| neutrino a răspuns:

Eu cred ca ea este foarte zimbitoare din fire.

| EdiShadow a răspuns:

E la facultate si tu la fel, nu va inteleg serios... inca nu faci diferenta desii ai peste 20 de ani. Omule, e fata + facultate, femeia e tanara la varsta asta aici e momentul cand poti prinde o fata foarte usor pentru ca e dornica si vrea sa experminteze si e cel mai moment frumos al vietii facultatea, cand vrei sa-ti traiesti viata la MAXIM. Nu zic ca poate e genul asta de femeia, insa ai vorbit cu ea, iti zambeste... Mai mult de o saptamana daca stii cum sa o iei e la tine in pat. Nu vreau sa te superi sau ceva, presupun ca ti-ai inceput viata sexuala, pentru ca intrebarile astea sunt doar tipilor care fac parte din categoria"virgini". Peace man!

| Decebal a răspuns (pentru Mirke):

laughing

| Decebal a răspuns (pentru EdiShadow):

RESPECT...un răspuns bun laughing