| anonim_4396 a întrebat:

BUNA:

o intrebare pentru fete

ar fi aciasta metoda buna de a face cunostinta cu o fata la prima intilnire

De cit sunt sigur ca tiau spus foarte multi admiratori iti spun si eu

esti o fata foarte frumusica

esti o fata deosebita

esti o fata care mi-a placut din prima clipa cind tiam vazut

esti o fata care vreau so cunosc mai de aproape

ce spuneti fetelor ii bine asa ceva sa spui la prima intilnire

ASTEPT RASPUNSURILE MULT

7 răspunsuri:
| RKFloryyST a răspuns:

Nutongue

| Paulla a răspuns:

Dacă vrei să-ţi râdă în faţă şi să plece, da, ar merge.

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Tu cumva faci pe prostul sau chiar esti prost? tu nu stii sa scrii corect?!

| adidas777dan0987 a răspuns (pentru Andreeaaaaaaaaaaa):

Pentru ce imi treba mia scrisu, eu vreau sa aflu daca spoate de spus aciasta metoda la prima intilnire cu o domnisoara

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru adidas777dan0987):

Are you fuckig kidding me?! invata limba romana baiete! parca ai fi un ungur! umai aia vb asa! esti prost cu draci!

| Bacemi a răspuns:

E ca la diete, daca cineva ti-a recomandat o dieta tocmai de aia nu o tii, pentru ca o dieta merge la 2% din oameni.
Tocmai pentru ca majoritatea spun asa tu nu trebuie sa faci asta.
Primul pas ar fi sa faceti cunostitna. Dupa te folosesti de context.
Nu-ti da prea multa importanta. Dar nici pe ea nu o ridica pe un piedestal.
Sunteti amandoi fiinte umane si amandoi aveti sansa de a avea norocul de a va cunoaste mai bine.
Daca vrei sa ai succes la femei adevarate, invata sa scrii corect.

| blueheart a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa fii tu, cel natural si nu sa copiezi pe altii. Faci ce simti tu atunci cand iti place o fata, nu inveti replici spuse de altii.
Si nu vreau sa fiu rautacioasa, dar invata si sa scrii corect, fetelor le plac baietii inteligenti.
Succes! happy