| Alex0075 a întrebat:

Bună oameni bunii, am o problema serioasă, dramatica pot spune, acum 2 ani sa întâmplat o chestie ce ma doborât pshic am întâlnit-o întâmplator și am atins-o in zona intimă (nu i-am băgat degetul) doar am atins-o, nu eram tăiat sau ceva in gen singura chestie aveam pilote simple cum se face la unghi, după câteva minute plecase, eu uitasem, aprindesem o Țigara și cum avea tutun pe in filtru cu gaura, mi-s-a pus pe limba și am dat cu mâna ???? m-a demoralizat foarte rău, și acum am realizat din auzite de la altcineva ce se speria si m-a luat și pe mine teama sa nu fii loat HIV dacă avea vreau un răspuns cu bun Simnt de la cineva ce ajuta nu sa sperie și sa m-a ia la mișto! Într-adevăr e o chestie ca-m aiurea dar se poate Intmpla ori cui dau funda, și nu doar țin legătura cu cine m-a poate ajuta!

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji... au trecut 2 ani, Hiv'ul apare in analizele de sange dupå 6 luni.
Iar ceea ce ai povestit tu este imposibil sa crezi ca ai contactat vre o boala... nu ai avut contact sexual asa ca pentru ce gandurile astea? Stai calm!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu man, calm

| Alex0075 explică (pentru RAY):

Âți mulțumesc mult prietene! Rămân dator dacă te pot ajuta cu ceva mesaj pe privat ați doresc tot binele din lume

| Alex0075 explică (pentru Alicezzz):

Mulțumesc dragă prietenă, un răspuns foarte folositor rămân dator, dacă te pot ajuta cu ceva cu toată plăcerea, pe privat

| Alex0075 explică (pentru Alicezzz):

Apropo țin sa Menționez ca am atins-o sub lenjerie

| Violleta2022 a răspuns:

Daca luai HIV, pana acum aveai toate simptomele, ca debutul este dupa 6 luni de la infectare.

| Alex0075 explică (pentru Violleta2022):

Slăbeam in 2 ani

| zăGhost a răspuns:

HIV se ia prin act sexual neprotejat cu persoana infestata sau prin contact cu sangele persoanei (de tip transfuzii, utilizarea aceleasi seringi etc). Daca doresti, poti sa te testezi la un laborator de analize, ca sa fii 100% sigur. Parerea mea e ca e aproape imposibil sa fi luat. Cel mai probabil nici fata nu avea asa ceva.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alex0075):

Tu crezi ca asta este singurul simptom cand ai HIV?