| anonim_4396 a întrebat:

BUNA, oare credeti ca un barbat care iti spune ca te place, te saruta si te mingiie si iti mai spune ca te suna a doua zi si nu o face are ceva pentru tine? S-a intimplat ceva cu el? Doar a vrut sa se culce cu mine si daca nu a obtinut m-a lasat, nu? asta sa cred, nu? sau ce?

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Ei hai! Nu baga raspunsul lui hot... in seama.
Pai hai sa-ti zic, noi degeaba iti dam cu presupusu' cand el este singurul care iti poate raspunde la nedumerirea ta.
Daca a trecut ceva timp de cand nu te-a cautat inseamna ca si-a dat seama ca voi doi nu va potriviti. Daca de ex alataieri te-a pupat, ieri nu te-a sunat. e cazul in care sa mai astepti putin.
Si mie mi s-a intamplat ceva de genu', imi spunea ca o sa vorbim mai incolo sau mai stiu eu ce si faptele nu erau.
Poate a avut un motiv intemeiat de nu a putut sa te sune. poate are nevoie de un timp de gandire dupa ce s-a intamplat intre voi ce s-a intamplatbig grin, poate inca e nehotarat..nu stie ce vrea. Vorbeste cu el, intreaba-l daca are ceva de gand cu tine sau nu.
Succes!:*

4 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Din pacate da..nu pune la suflet.Baieti de genul asta gasesti peste tot..important e sa nu pui tu botu.

| irinnnnnaaaaaa a răspuns (pentru irinnnnnaaaaaa):

Am uitat sa mai zic ca conteaza si de cat timp va cunoasteti..ai emis un lucru important

| Alexaa_4438 a răspuns:

Parerea mea este ca tu deja ai mentionat raspunsul mai sus doar ca sub forma de intrebare.Lasa,nu cred ca ai nevoie de un asemenea barbat...sunt altii mai buni.

| Annim a răspuns:

Ahh Nu ai incredere, eu cred ca te place,,, un LOVELASĂ nu iti spune ca va suna si veți mai mentine legatura. Poate a avut ceva urgent, a avut o chestie. Ai rabdare, nu îți fă idei abstracte.