| bEBE4456 a întrebat:

Buna, partenerul meu m-a atins jos cu miscari cam bruste si am crezut ca m-a dezvirginat dar purtam pantaloni pe mine, ( nu am sangerat sau cv ) vreau doar sa stiu daca sunt bine si nu am patit nimic

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar tu poti stii daca esti bine si nu ai patit nimic, pentru ca noi nu te putem vedea.
In orice caz, daca partnerul tau este violent, te sfatuiesc sa scapi imediat de el, ca data viitoare sa nu te violeze, sau sa te bata.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Doamne, cum poate trage cineva trage concluzii atat de idioate?! Fata spune ca a atins-o cu miscari bruste, iar AnnaBlandiana a tras concluzia ca prietenul ei este violent.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cum, de unde, sau prin ce minune am putea deduce noi daca totul este OK/ in regula cu ''pasarica'' ta. Asa prin pantaloni, este greu de crezut ca s-ar fi putut sa-ti provoace totusi ceva mai grav. Sanatate!

| bEBE4456 explică (pentru Violleta2022):

Nu este violent, doar au fost mici momente in care a apasat cu mai multa forta, la asta m-am referit prin miscari bruste

| Violleta2022 a răspuns (pentru bEBE4456):

Un barbat care nu-i violent, sub nici o forma nu ar apasa cu forta, sau cu miscari bruste cum a facuta sta.
Asa ceva nu-i normal!
Oare ce s-ar fi intamplat daca erati singuri acasa?
Probabil in ca secunda doi, sarea pe tine, iti smulgea hainele si te viola.
Inca nu am intalnit asemena bruta, care sa se comporte cu o fata in felul asta. Ori este bou, ori needucat, ori obsedat sexual.

| gheorghe699 a răspuns:

Stai linistita, nu ai patit nimic, dar educal pe viitor sa fie mai bland, spune-i ca pe o fata nu se pune mana ca pe urs. eventual sa se calmeze pot sa il lasi sa.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Pentru ca personajul asta e pe site doar ca sa dea raspunsuri aiurea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dezvirginarea se face prin penetrare... lucru care ma indoiesc ca s-a intamplat prin pantaloni

| Necunoscut112 a răspuns (pentru suntserios):

Nu e tocmai aiurea răspunsul tipei. Niciunei virgine nu cred că îi place să fie frecată foarte tare prin pantaloni. Ca să nu mai zic că nu există nicio şansă să simti plăcere ca fata, atunci când eşti frecată cu putere în zona păsăricii, cu atât mai puţin prin haine. Te iriti acolo ca naiba. Nu punea fata întrebarea formulată aşa, dacă s-ar fi simţit super bine.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Necunoscut112):

Da e cale lunga de la frecat pasarica cu forta ca era omu excitata pana la batai si violat

| Emilian65 a răspuns:

Daca aveai pantalonii pe tine, nu s-a intamplat nimic.

| Lorena456 a răspuns:

Eu cred ca nu te poate dizvirgina prin pantaloni numa asa cred daca pantaloni erau foarte foarte subțiri daca n-ai sangerat sau cv esti in ca virgina ca sa fi sigura du-te la un doctor pentru ca eu nu sunt specialist!