| anonim_4396 a întrebat:

Bună, pentru cunoscători, sunt bune prezervativele Carex?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Orice prezervativ este bun dacă îl folosești cu cap!

9 răspunsuri:
| Bubulin4ik a răspuns:

Nu sunt bune, Durex sunt cele mai calitative! Bafta!:*

| Darrina a răspuns:

Asa repede se rup? laughing)

| altrix a răspuns:

Durex BEST!

| ioanaionutza33 a răspuns:

Lol..nici nu am auzit de ele..mai bine las-o balta si nu te juca cu tot felul de prostii...ia-ti ceva mai bun(durex)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Un prezervativ trebuie să fie de calitate, să fie mănuit corect.
Durex sunt cele mai bune şi nu costă foarte mult decât 8, 99 RON.
Te pup!

| alexro93 a răspuns:

De preferat Durex! cativa lei in plus dar stii ca ai siguranta happy

| Mann02 a răspuns (pentru Azµre):

+1

| Mann02 a răspuns (pentru Bubulin4ik):

Cum poti fi atat de proasta? prezervativele alea sunt date fetelor ce se inscriu la planning, am folosit multe si unul nu s-a rupt...
nu poti arunca, ca un cretin doar nu sunt bune, fara un argument, foc v-ar trebui la toti care faceti asta, indiferent de context, numai pentru ca va aflati in treaba...

| Mann02 a răspuns (pentru ioanaionutza33):

Toate prezervativele sunt bune, doar ca trebuie folosite cu cap, oameni tampiti si indoctrinati ce sunteti...
alea nu ajung pe piata netestate electronic, dar presupun ca nu stiti cum se face asta ca sunteti prea prosti
trebuie sa treaca de niste norme pana ajung pe piata...