| Ann2000 a întrebat:

Plac un baiat de ceva vreme, dar el, dupa parerea mea, de abia stie ca exist. E cu 2 ani mai mare ca mine. Ma cunosc foarte bine cu cateva colege de ale lui, dar nu vreau sa le cer sfaturi deoarece mi-e putin rusine. In +, as vrea sa stiu ce ar gandi un baiat atunci cand o fata pe care a vazut-o prin scoala il saluta pe facebook.

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

De ce nu încerci să te bagi în seamă cu el în realitate? Ai putea cel puțin să-l privești în ochi și să-i zâmbești frumos, iar el o să știe ce trebuie să facă (sau nu).
Legat de întrebarea ta, n-ar fi nu știu ce dezastru să-i scrii pe facebook. Nu cred că e vreun băiat pe care să-l deranjeze faptul că o fată îl place, indiferent de aspectul fizic al acesteia. Dacă nu-ți dă importanță, nu e capăt de lume, cel puțin ai aflat dacă te place sau nu. Baftă.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca fiindca nu ai nimic de pierdut.

| precious30 a răspuns:

Ai putea face ceva sa ii atragi atentia...dar ai grija sa nu pari penibila :d.

| Ann2000 explică (pentru precious30):

As vrea sa fac asta, dar ce ar putea gandi el? Tot timpul ma gandesc la ce este mai rau

| RAY a răspuns:

Pai depinde de interesul meu fata de accea persoana

Răspuns utilizator avertizat
| FrumoasaTa a răspuns:

Atrage-i atentia dar incearca sa nu te faci de ras, ca o sa ramai in memoria lui ca o naiva sau poate mai rau.