| sufletsell a întrebat:

Buna!
Prietenul meu nu m-a atins niciodata (pe fund..etc)... Ce sa fac sa-l conving sa ma atinga? Suntem de 7 luni impreuna! El stie ca sunt timda la inceput, oare ii este teama ca il voi respinge! vreau raspunsuri cat mai multe

10 răspunsuri:
| Balmung a răspuns:

Da, in general baietii au teama asta de a nu fi criticati de fete ca sunt usuratici....perversi etc.Din experienta personala iti spun ca cel mai bine este sa aveti o discutie deschisa si prietenoasa, chiar cu glume.Sa radeti sa va relaxati si sa va simtiti bine cand vorbiti despre asta. Poti sa ii iei mana cu dragoste si ocrotitor si sa il ghidezi. O sa ramana uimit si extrem de emotionat.La inceput nu o sa se astepte la asta, o sa roseasca si o sa tremure. Usor usor se va relaxa si el si veti putea merge mai departe.

| Somebodyღ a răspuns:

Baietii...uneori sunt mai timizi cand vine vorba de dragoste decat orice altceva laughing
Cred ca ar fi bine sa il faci tu sa prinda curaj, fiind cat mai deschisa cu el, aducand chiar in discutie acest subiect happy

| NnDWtf a răspuns:

Si cand vi se pune mana pe cur va uitati urat si injurati.

| Deyutza1039 a răspuns (pentru NnDWtf):

Da, asa e. Dar ne uitam urat si injuram cand nu suntem impreuna cu acel baiat.
Parerea mea.

| sufletsell explică (pentru Deyutza1039):

Ai dreptate!

| Oviiyy a răspuns:

Cel mai bine pentru a evita astfel de momente atunci cand te saruta ii iei frumos mana si o pui pe fundul tau, se va simti in al 9-lea cer, baietilor le place sa vada ca sunt si ei doriti de femei. o sa ai succes deplin, fara alte discutii iar dupa nu mai asta va face.

| iubi69 a răspuns:

Baieti este timid, trebuie sa iei tu fraiele in mainiileti propri

| Deyutza1039 a răspuns (pentru sufletsell):

Mersi!

| Deyutza1039 a răspuns:

De ce sa il conjingi sa te atinga daca el te iubeste pentru ceea ce esti nu pentru ceea ce ai? Intelege ca poate nu e genul ala de baiat!
Sper ca te-am laurit. Funda?

| sukableasuka a răspuns:

Eu zic sa il atingi tu pirma! Neam neam! :3