| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
prietenul meu s-a schimbat e mai rece..se comporta ciudat
ieri am fost la concert si ma lasa izbeliste cand isi vedea prietenii trebuia sa-l caut eu si sa umblu coada dupa el si i-am spus chestia asa si a zis ca de ce nu ma tin dupa el.
ba chiar nu mai ma conduce ca inainte acasa ceea ce e minune pentru mine ca asta o facea mereu nu vreau neaparat asta dar mereu cand ne vedem trebuie sa merg pana la el la usa ca sa iasa din casa, si zicea chiar de o prietena de-a mea ca are ca e slaba si e tatoasa.m-am simtit pe dinafara pentru ca eu nu sunt asa dezvoltata in partea aceea.( si bine totul era cu referire ca in zona de unde se trage ea asa sunt toate mai dezvoltate) nu mai vorbim ca inainte si cel mai rau e ca am incercat sa vb serios cu el despre chestia asta si spune ca nu stie cu ce sa schimbat..nu stiu daca s-a plictisit de mine fiindca mereu ma cheama afara si asa.dar se comporta ca si cu o amica uneori sau pur si simplu ma cheama ca s anul para nesimtit?
ce sa fac chiar nu-l mai inteleg i-am spus sa-mi spuna daca e ceva dar spune ca nu e nimic.

32 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

Relatiile din trecut sunt in trecut.O fost un motiv pentru despartire si ala no disparut decat uitat.Fostul se intoarce la tine pentru ca se gandeste ca esti mai "cuminte" si mai usor de manipulat, sau pentru ca probabil a gasit doar vagaboante bune de aventuri de-o noapte si acu so saturat tongue

Eu zic ca cel mai bine lasa-i pe amandoi si continua inainte, sa cauti altul, si parerea ea, orice relatie sa nu tina peste 6 luni ca de anii trec, viata ti se schimba si n-are rost sa pierzi prea mult timp langa acelasi baiat tonguewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Da ai dreptate ca crede ca sunt ceva fat acuminte fata cu care e el intr-o relatie mi-a spus c anul crede ca e cuminte si nu are incredere sin cate spune si ca il dezamageste usor usor..totusi ma simt bine cand stiu ca incearca sa aiba din nou ceva cu minelaughing pe cand cu actualul ma mai gandesc chiar daca e copil ma face sa ma simt bine...doar ca nu-si da seama de unele lucruri nu se gandeste inainte sa faca..si da..niciodat arelatii mai lungi de 6 luni..pt mine si 6 luni e mult.3 luni mi se pare acceptabil hai 4 sa zicem mai mult nu cred ca as putealaughing