| dayssy a întrebat:

Buna ptu. mie imi place de un baiat cu 3 ani mai mare decat mine.am stat un timp cu el si apoi ne-am despartit.cum pot sa mai fiu din nou cu el? FunDDaaa~!

Răspuns Câştigător
| AlexxAtA a răspuns:

Pai depinde daca el mai simte la fel pentru tine.Trebuie sa-ti dai seama apoi daca crezi ca te mai place, spune-i ca si tu ai aceeasi parere si vezi unde ducehappy

4 răspunsuri:
| alecsaioana a răspuns:

Daca esti sigura ca lui inca ii mai place de tine v'a fi foarte usor spune-i odata sa va intalniti si sa clarificati ce sentimente mai aveti unul pentru celalalt... daca ele vor fi aceleasi cu siguranta veti fi din nou impreuna si in cazul in care va impacati trebuie sa luati in calcul si dc v'ati despartit prima data si sa nu mai repetati greseala succeswinking

| puishor69 a răspuns:

Aratai decolteul

| Florinika a răspuns:

Si o prietena de-a mea ii place de un baiat mai mare cu 2 ani mai mare decat ea 11 pr mea si 13 el
nu are ce sa-i faca, ea este pr cu fosta iubita a lui si incearca sa se razbune amandoua pe fata aia

| dayssy explică (pentru puishor69):

Ei nu mai spune, asa le faci tu?laughing