| melynda a întrebat:

scuzati categoria dar aceasta este cea mai frecventata. am o intrebare. ce cadou ar fi cel mai potrivit pentru o fetita de 7 ani? va rog sa ma ajutati cu idei, sugestii. cel care are cele mai multe si mai frumoase sugestii primeste neconditionat funda happy

4 răspunsuri:
| roxydulkica a răspuns:

1. un vibrator
2. un set de prezervative
3. un didlo
4. un film porno

| oanna2011 a răspuns:

Desigur. fetitele la varsta de 7 ani. iubesc papusile :-x. acum sunt tot felul de cadouri. sunt multe chestiute de machiar pentru copii. jucarii pentru gatit. depinde si de ceea ce ii place ei.big grin

| melynda explică (pentru roxydulkica):

Da. fumos din partea ta. mai mult nici nu ma asteptam. probabil inteligenta nu iti permite sa gandesti mai mult sau mai probabil in gandurile tale de zi cu zi este prezent mereu sexul. bravo tie!

| Tuitiiii a răspuns:

Buna! ai putea sa ii iei ceva roz :d. fetitelor le place rozul :d. vorbeste cu mama ei si vezi ce parere are fetita despre ''Hannah Montana'' daca ii place o papusa sau un accesoriu cu ea ar fi dragut. poti sa ii iei o bluza, sau o rochita happy Bafta!