| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua de nastere al iubitului meu si nu stiu ce sa-i mai cumpar happy Suntem deja de 3 ani impreuna si i-am cumparat diverse chestii. O idee, va rog! Funda happy

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_4547 a răspuns:

O petrecere surpriza ar fi frumos sau sa iesiti cu prieteni in club sau sa ii cumperi o camasa, Parfumuri originale, un ceas uitate aici :http://cadouribarbati.org/ nu prea ma pricep la cadouri dar sper ca te-am ajutat. Pa pa

4 răspunsuri:
| yiLlEe a răspuns:

Hey! i-ai putea lua 2 cani care impreuna formeaza o inimioara si e o fata si un baiat fata pentru el si baiatul il pastrezi u sau cv rama de tablou unde sa pui poze cu voi

| OnCore a răspuns:

Daca ai vrea ceva mai simplu ai putea sa-i cumperi un tricou pe care sa scrie:"I love You!"

| elasexygagica a răspuns:

Eee cadouri si tu ofera-i o partida de sex salbatic

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru elasexygagica):

Ce idei perverse ai Ps imi placewinking