| Simion32 a întrebat:

Bună seara, am o întrebare.
In urmă cu ceva timp am avut contact sexual neprotejat cu o fată (după aflasem ca este prostituată) și eu de frică de a nu-mi ieși bube pe penis ca citisem pe net, m-am dat cu parfum pe capul penisului, oare îmi afectează asta sănătatea sau se pot schimba analizele de sange din cauza asta? Mulțumesc

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Avand sex cu o prostituata poti lau boli mult mai grave decat alea care fac bube pe penis, cum este SIDA (HIV) hepatita B si C, clamidia samd.
Chiar daca ti-ai dat cu parfum pe penis este imposibil ca o boala cu transmitere sexuala sa moara sau sa dispara odata ce ai luat-o.
De ce te-ai apucat sa faci sex daca nu ai nici cele mai mici notiuni despre sex si protectie? Chiar nu ai avut 2 lei in buzunar sa cumperi un prezervativ?

Mergi la un cabinet de boli dermato-venerice si fa-ti toate testele de boli cu transmitere sexuala, ca sigur ai luat ceva, odata ce aia este prostituata si obisnuieste sa faca sex neprtejat tocmia pentru a infecta cat mai multi barbati.

| darrio2007 a răspuns:

De obicei afli că este prostituată inainte, pentru că o plătesti.
Nu te-a usturat cand te-ai dat cu parfum? Zona este foarte sensibilă.

| iri557 a răspuns (pentru Violleta2022):

Din câte știu prezervativul nu se poate cumpăra la bucată, iar un pachet, cat de cat ok, e minim 14 lei happy

| doctorandus a răspuns:

Dap, faptul ca e prostitutata nu inseamna musai ca e bolnava.

Dar trebuie sa te protejezi pentru ca ulciorul nu merge de multe ori la apa.

| mihaidiablo a răspuns:

Cel mai sigur este sa mergi sa iti faci analize specificand analize pentru BTS(boli cu transmitere sexuala )

| darrio2007 a răspuns (pentru iri557):

Tratamentul costă si mai mult.