| Unlocked a întrebat:

Buna seara, cate poate sa indure o femeie de la un barbat? big grin

13 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Nu ar trebui sa indure nimic, daca trebuie sa o faca tipul nu o iubeste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Indura ca-i proasta,sta sa indure,dar nu trebuie asa, ii dai cu praf de mers baiatului./barbatului daca face asa, nu trebuie sa stai cu el, o viata ai, nu trebuie sa ti-o distrugi.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te referi la a permite prin poate, nu ar trebui să îndure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e obsedata de tipul respectiv indura foarte multe

| NuMaContrazice a răspuns:

Salut, vreo doua trei bucati in gura si una in ficat si gata big grin, cade lata... laughing

Glumesc rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Aimèeeee a răspuns:

Buna! happy
Depinde de naivitate.

| igrek a răspuns:

O soție-mamă îndură(nu încerca să înțelegi acestă afirmație).
O soție dacă îndură e doar proastă ori pe interes.

| Ionut19CT a răspuns:

Daca tine la barbat si e disperata dupa el, indura oricewinking

| Unlocked explică:

Nu chiar la asta ma refeream da e bun raspunsul laughing)).