| Unlocked a întrebat:

Buna seara, cate poate sa indure o femeie de la un barbat? big grin

13 răspunsuri:
| Aimèeeee a răspuns:

Buna! happy
Depinde de naivitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Indura ca-i proasta,sta sa indure,dar nu trebuie asa, ii dai cu praf de mers baiatului./barbatului daca face asa, nu trebuie sa stai cu el, o viata ai, nu trebuie sa ti-o distrugi.
Te pup!

| NuMaContrazice a răspuns:

Salut, vreo doua trei bucati in gura si una in ficat si gata big grin, cade lata... laughing

Glumesc rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te referi la a permite prin poate, nu ar trebui să îndure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e obsedata de tipul respectiv indura foarte multe

| Ionut19CT a răspuns:

Daca tine la barbat si e disperata dupa el, indura oricewinking

| Unlocked explică:

Nu chiar la asta ma refeream da e bun raspunsul laughing)).

| Oana92 a răspuns:

Nu ar trebui sa indure nimic, daca trebuie sa o faca tipul nu o iubeste!

| igrek a răspuns:

O soție-mamă îndură(nu încerca să înțelegi acestă afirmație).
O soție dacă îndură e doar proastă ori pe interes.

Răspuns utilizator avertizat
| Unlocked explică (pentru Smonalisa):

Oare daca nu raspundeai nu era mai bine?
Oare daca nu ai chef sa rasp de ce mai rasp?
Oare de ce trebuie ca tot timpul sa comenteze cineva ceva?
Oare ce rost are sa raspunzi la o intrebare cu alta intrebare?

Răspuns utilizator avertizat
| grab a răspuns (pentru Unlocked):

Directore,
Femeia indura de la barbat exact cat merita.
Aia care tace si inghite stie ea ce stie, e vorba de a-ti cunoaste sau nu propria valoare si de a fi prins chimic de o persoana fara de care simti ca nu ai aer.
Poate sa o bata sau sa o puna la sapa de banii lui de tigari si de curve, dar daca ala e SINGURUL barbat care o face pe ea sa se simta femeie, asa va muri!

Bafta!