| dianaa123779 a întrebat:

Bună seara, de ce unele fete când se masturbează își introduc degetele în vagin/fund și apoi și le baga în gura? Adică nu știu nu li se pare cam "aiurea" adică eu o singura data am încercat s-o nu știu avea asa un gust cam "naspa"

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prin "unele fete" bănuiesc că te referi la actrițe porno, care se masturbează în fața camerei în scopul de a trezi fanteziile spectatorilor, nu de a se satisface. Băgatul degetelor în gură induce ideea sexului oral pe care l-ar putea face. E doar un show pentru bărbați, nu o masturbare feminină cinstită laughing
Nu reflectă realitatea.

5 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

Frate nu fiți scârboși și la ora asta wtf -_-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și tu vrei sa fi copie xerox? Sa faci ca toate primatele? Fi mereu tu însuți, și nu urma calea nimănui! It's easy.

| Violleta2022 a răspuns:

Asa faci tu?

Doar cei/cele care sunt retardate mental, ajung sa faca asta.

| wildthing a răspuns:

Sa-ti bagi degetul in gura dupa ce ti l-ai bagat in fund e periculos, pentru ca acolo sunt bacterii care n-au ce cauta in gura (te poti imbolnavi). Pe de alta parte, nu vad nici o problema sa-ti bagi degetul in gura dupa ce ti l-ai bagat in pasarica, daca asta iti doresti. Eu am fost cu tipe care au facut asta si nu erau actrite porno. Multe tipe sunt bisexuale si daca le place/le-ar placea sa dea limbi altor femei, de ce nu le-ar placea sa-si guste propria pasarica? Fiecare persoana (femeie/barbat) cu fanteziile/placerile ei. Eu cred ca toata lumea are fantezii si pofte "indraznete" sau "murdare", dar din rusine chiar si fata de noi insine, pe multe nici nu avem curaj sa le mentionam vreodata, iar daca am avea puterea de a citi gandurile altora, probabil ca ne-am amuza teribil pe seama acestor fantezii. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru wildthing):

Ai dreptate