| Aladin66 a întrebat:

Ieri a fost prima mea zi la sala după un an de pauza si am o febra musculara groaznica. Sunt si răcit de vreo 2-3 zile încoace. Aseară am făcut sex cu prietena mea si nu a mers deloc bine, cum mergea de-obicei. Este din cauza febrei musculare si a răcelii? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Cum te asteptai sa functionezi cand corpul tau te doare tot si mai esti si ingrozitor de racit?
Fa-te bine si uita episodul, odihneste-te si totul va reintra in normal!

4 răspunsuri:
| Seyko a răspuns:

Logic...

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Efortul depus este de cateva ori mai mare decat daca ai ....alerga, sa zicem. dar in functie de pozitia aleasa, fata putea,, munci,, in locul tau. Numai daca,, gogu,, ar fi vrut, putea sa te faca fericit.Pe el nu l-ai pus la munca la sala.

| Aladin66 explică (pentru Neagu_Fanica_1980):

Da stiu.dar faza e ca am ejaculat de 4 ori si de fiecare data nu a durat numărul mai mult de 5-10 min sad

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Aladin66):

Doamne, dar cat ai fi vrut sa tina numarul? Cam prea multe pretentii in conditiile date?