| ionut20133 a întrebat:

Buna seara TPU am si eu o problema cum sa incep nici nu stiu...

am cunoscut o fata la un majorat in luna lui mai suntem impreuna de 7 luni tin la ea foarte mult si ea la mine sau ce-l putin tinea acuma nu stiu chestia este ca m-a inselat poate o si inteleg eu 18 ani ea tot 18 ani eu nu prea am timp mereu sa vb cu ea non-stop de meserie sunt dj de 5 ani si ceva prin cluburi majorate, nunti etc tot ce-i posibil si nu am timp mereu pentru ea nici macar pentru mine ca tot alerg stanga dreapta sa fac bani sa am si eu sa-i dau si la tata-l meu fiind bolnav de cancer trebuie sa-l ajut, nu-l pot lasa asa problema e ca in ultima saptamna nu prea am vorbit recunosc am fost foarte ocupat cu evenimente joi seara am sunat-o sa vorbim mi-am dat seama ca are ceva si mi-a zis direct ca m-a inselat s-a culcat cu altu ca a luat-o valu ca nu prea ii dau atentie etc poate pe deo parte o inteleg sunt o persoana intelegatoare cunosc imediat omu ce are de zis ce ascunde din cauza meseriei si persoane cunoscute din meserie mi-am dat seama sa citesc omu imediat cand mi-a zis ca m-a inselat si s-a culcat cu altu mi-a fugit pamantu de sub picioare + ca vineri trebuia sa fiu la un eveniment am mers la ea am discutat i-am zis ca nu-i bine cea facut...ia parut rau a plans poate ca in gandu ei a luat-o si valu pe deo parte dar eu nici macar o secunda nu am indraznit sa o insel daca era faptul sa ma culc doar cu femei aveam de unde sa aleg daca era chestia de asta...nici relatie nu imi faceam dar vreau ceva serios deja faza e ca am iertato o zis ca-i pare foarte rau si ca imi va demonstra ca a gresit acuma vreau sa va d daca a meritat sau nu chestia e ca tot ma framanta ca a facut asta ce sa fac? oare e bine cum am procedat? nu ne-am certat nici odata pe nimica nici in seara cand am discutat am vorbit foarte calm cu ea si tot.i-am explicat situatile din ziua de azi si ca nu-i bine cea facut si ca am sa trec cu vederea si sa incercam sa dam uitari faza e ca nu-mi pot scoate din cap ca s-a culcat cu altu oare am procedat corect?

5 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu ai procedat corect. Ai doua variante :
1) mai continu isa vorbesti cu ea si le-o mai tragi altora
2)Rupi legatura cu ea si te bagi intr-o relatie
sau 3) esti catelusul ei intelegator in continuare

| Doub a răspuns:

E o curbă penală şi mai e şi idioată pe deasupra. Nu te respectă deloc, nu-i pasă de tine şi o să te mai înşele mult şi bine.
"poate o si inteleg"- Prietene, faptul că are 18 ani şi faptul că tu munceşti şi nu ai mereu timp să-i dai mesaj din 5 în 5 minute, nu-i dă dreptul să te înşele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Pune acolo "curba mortala" laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu că după nu se mai potriveşte în context.laughing

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Doub):

Infidelitatea este un drept pentru care stramosii nostri au luptat in razboi si au murit pentru ca omul sa aiba acest drept, este DREPTUL LA CUNOASTERE si fiecare are dreptul de a fi infidel