| KDily a întrebat:

Buna seara,TPU! Cum iti poti da seama daca un baiat mai e virgin? Daca are multe cosuri, mai e? Multumesc anticipat

18 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

O sa sangereze la primul contact sexual laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu existenta cosurilor de pe fata arata virginitatea la un baiat.Virginitatea la un baiat este greu de stabilit.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Il intrebi daca a avut contact sexual. Nu exista absolut nici o alta varianta. Cosurile nu au absolut nici o legatura cu virginitatea, iar inceperea vietii sexuale nu le influenteaza deloc.

| Azµre a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Lol rolling on the floor n-are nici o treabă

| Leerix a răspuns:

Imi poti spune ce treaba au cosurile cu virginitatea lui? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Leerix):

Sunt destuli inteligenti care cred in ziua de azi ca unu care a facut sex nu mai are niciodata cosuri, deci cineva cu " cosuri e 100% virgin. laughing, ce sa le ceri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia cu " cosuri = virgin/a e mit. crede-ma ca stiu ce zic laughing.

| Leerix a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal ca este un mit laughing, voiam sa aflu parerea ei, de unde a ajuns la concluzia asta in legatura cu cosurile si virginitatea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Leerix):

Asa ca si ea credeam si eu acum cativa ani. pana am vazut contrariul, deci nu cred ca e chiar asa greu de crezut mai ales ca toti inteligentii o spun.

| Pho3nix a răspuns:

Unicorn in frunte.

Răspuns utilizator avertizat
| KDily explică (pentru Leerix):

Asa am auzit.De aia am intrebat, ca sa stiu daca are vreo legatura.

| KDily explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Ma refeream cum iti poti da seama inainte sa ajungi la sex.

| KDily explică (pentru Brigaela):

Multumesc pentru raspuns

| KDily explică (pentru Pho3nix):

Vai,dar ce amuzant! big grin

| KDily explică (pentru FernandoDinPipirig):

Bine ca nu intre degete happy

| ShoboM a răspuns:

LOLrolling on the floor cosurile nu au nici o legatura cu asta. Nu iti poti da seama, il poti intreba, daca e sincer cu tine atunci ai aflat raspunsul.

| KDily explică (pentru ShoboM):

Am ajuns sa pun aici intrebarea din cauza faptului ca mi-e aiurea sa il intreb pe el. Multumesc pentru raspuns big grin