| nicu7n a întrebat:

Sunt baiat, am aproape 18 ani si la 12 13 14 ani am facut dragoste cu un baiat mai mare ca mine cu 4 ani. Ce pot sa spun imi placea mult faceam tot ce vroia el. De la 15 ani nu am mai facut cu baietii. Imi plac fetele. Vreau sa imi gasesc o fata pe care sa o iubesc si sa fiu fericit impreuna cu ea. Problema este ca uneori ma gandesc la baieti sa fac ce vor ei. As face chiar si in grup Vreau un sfat.

12 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Adica esti bisexual...

| Doub a răspuns:

Ai probleme... grave.

| rebiik a răspuns:

Esti bisexual. poti face cu amandoua sexele dar. poate fata nu va vrea

| minrest a răspuns:

Nu te lasa impresionat, ganduri trecatoare, e din cauza a ceea ce ti s-a intamplat, se gandesc si altii care nu au trecutul tau. Nu da importanta, in copilarie se intampla tot felul de lucruri. O sa iti gasesti o iubita si o sa vezi ce completare frumoasa e intre barbat si femeie, e exclus sa fie la fel cu persoane de acelasi sex. In ce priveste gandurile, omul gandeste multe, nu le incuraja si nici nu te simtii vinovat din cauza lor, caci nu ai pus vointa in serviciul lor, au ramas la stadiul de ganduri. Te salut cu respect si cu toata simpatia, succes fratioare.

| LoveSleep a răspuns:

Te-ai vindecat!
Ba nu, stai, abia acum am terminat de citit.
Ești bisexual.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayar a răspuns:

Mai, un om asa pervers ca tine ar trebui sa mearga la biserica si sa se spovedeasca. Nu fac misto, dar esti tare agitat si nelinistit. Cred ca numai asta te poate domoli.

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu ai orientari sexuale spre baieti, acum este greu sa te depertezi de ei si sa incepi o relatie cu o fata.

| 1DeadMemories a răspuns:

Esti bisexual cu inclinatii de sclav sexual!

| minrest a răspuns:

Frate Nicule, vrei sa faci ce vrem noi baietii? Pai e simplu, noi vrem sa jucam tenis cu piciorul, sa bem o bere si sa jucam table. Toate astea in grupuri cat mai mari. Eu cred ca esti un tip normal, caruia insa i s-au intamplat unele lucruri in copilarie, care au lasat urme, dar nimic ce nu poate depasi. Salut.

| EyelessJackLover a răspuns (pentru Doub):

Faptul ca unele persoane nu au inclinatii sexuale ca tine, nu inseamna ca au probleme.