| JusstElly a întrebat:

sunt cu un baiat putin mai rusinos, care ii este rusine sa ma sarute. ce pot sa fac?[nu mai menztionez ca la scoala, colegii ne pun sa ne luam in brate, sa ne tinem de mana, sa ne pupam. iar el roseste ff. tare]

Răspuns Câştigător
| LittleDrop a răspuns:

Spune-i ca nu are de ce sa se rusineze, chiar daca este un incepator intr-ale saruturilor, nimeni nu s-a nascut invatat sa sarute, indruma-l tu daca iti cere ajutor. Comunicati, e singura cale sa afli dc e atat de rusinos.

4 răspunsuri:
| Saammyyy a răspuns:

Daca tii atit de mult la el terbuie sa il faci sa ti se deskida, vorbeste cu el(trebuie sa inteleaga ca daca tine la tine tebuie sa faca asta, altfel de ce mai sunteti impreuna?)

| JusstElly explică (pentru Saammyyy):

Am vb cu el.si l-am intrebat dc nu vrea si mi-a spup ca ii este rusine[poate pentru ca este prima data la el(ma refer ca sa se sarute)]

| Cedry2k1995 a răspuns:

Intr-o relatie daca nu exista comunicare. relatia nu merge prea departe.happy ai inteles nu?tongue

| fatyma a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa nute intereseze de lumea din jur daca voi va iubiti cu adevart trebuie sa va iubiti si cu calitati si cu defecte... cu timpu poti vorbii cu el si asta se poate reglementa