| Bianca292006 a întrebat:

Bună, sunt fata am și eu o întrebare. Cum pot sa trec peste o despărțire forțată? Am fost cu o fata și efectiv ma doare ca nu mai sunt cu ea, am iubit o mult! Ma puteți ajuta va rog?

13 răspunsuri:
| adam7 a răspuns:

Păi cum ai fost cu o fată când ieri întrebai cum săruți?

| Delyae a răspuns:

Te-a stricat.

| Bianca292006 explică (pentru adam7):

Pai da dar eu practic nu m-am intalnit cu ea

| bogdanalin2000 a răspuns:

Pai iti gasesti o ocupatie fizica sau un sport sau sa te masturbezi...
esti bi sau?

| adam7 a răspuns (pentru Bianca292006):

Păi nu te ai întâlnit, atunci Dc suferi dacă nu a fost nimic?

| Bianca292006 explică (pentru adam7):

Sufăr ca mi doresc sa am o iubita și sa ma și vad cu ea dar cam greu

| mihai69 a răspuns:

Aș vrea, dar cum?!?

| Violleta2022 a răspuns:

Te apuci serios de invatat si nu mai ai timp de altele.

| adam7 a răspuns (pentru Bianca292006):

De obicei suferi când te desparti cu adevărat, nu înainte sa ai pe cineva...
O vei găsi până la urmă, dar să fii sigură ca asta îți dorești și nu altceva

| Anonim690 a răspuns:

Cu băieți ai încercat?

| Bianca292006 explică (pentru adam7):

Asta mi doresc cu adevărat, într adevăr și mulțumesc de sprijin!

| Bianca292006 explică (pentru Anonim690):

Am ceva experienta am încercat dar am fost hartuita amenințată etc am trecut prin chestii urate asa ca mi e scârbă!

| adam7 a răspuns (pentru Bianca292006):

Ai multe de învățat, prima oară învață să săruți și apoi gândește-te bine ce îți dorești în viață