| Bianca292006 a întrebat:

Bună sunt fata și practic nu știu pe cine sa întreb de asta am zis sa cer ajutorul aici când o sa am o iubita și as vrea sa o cer unde as putea sa fac asta dacă aveți idei de locuri frumoase îmi puteți zice? mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Poți face asta oriunde; nu locul contează, ci felul cum o faci.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Să o ceri de nevastă sau de soț?

| Julicu777 a răspuns:

Dumneavoastră sunteți lezby?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru darrio2007):

Ea este lesbi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ca fată trebuie sa ai un soț, un bărbat nu o alta femeie, esti varză

| Miruna333 a răspuns:

Daca o cunosti foarte bine, ar trebui fi stiut unde si-ar fi dorit sa fie ceruta.
Intr-o vacanta, undeva exotic, recomandarea mea

| Kiran a răspuns:

Cel mai bun raspuns este al Mirunei333 dupa parerea mea, insa cand o vei cere, sa nu o intrebi despre locatia preferata, eventual daca ai putea sa iti dai seama cumva.

| darrio2007 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De ce crezi că am intrebat-o?

| ania a răspuns:

Ai fi mult mai fericita daca ai alege sa crezi adevărul Creatorului si anume ca sexul cuiva e dat de organele sexuale cu care s-a nsscut, de cromozomi sexuali prezenti in fiecare celula a corpului. Si daca ai alege sa te supui principiilor Creatorului legate de viata sexuala si anume ca El aproba numai sexul in cadrul casatoriei hetero si cine face altfel traieste in condamnarea propriei cinstiinte pentru toata viata, indiferent ce mare eroism e considerat in ziua de azi sa fii rebel fata de sexul cu care ai fost conceput. Daca vei fi vredata interesata sa intelegi de ce simti asa(poate mama si-a dorit baiat sau ai avut o relatie proasta cu mama, vreo tentativa de viol, etc) ai putea merge la consiliere crestina la Fundatia Elpis care ajuta pe cine choar vrea sa sw inteleaga si sa renunte.

| Bianca292006 explică (pentru mihai69):

Asa este mulțumesc mult de ajutor!

| FreddieM a răspuns:

Dar tu chiar vrei sa planifici totul? Și după ce te îndrăgostești de ea, crezi ca îți mai pasa? Oriunde te vei afla cu ea, locul acela e magic prin definiție.
Cheers

| Bianca292006 explică (pentru FreddieM):

Ai foarte mare dreptate sincer aici m as plimba de mana cu ea ne am săruta!

| minrest a răspuns:

Trebuie sa ai grija sa stii sigur ca ii plac fetele. Altfel, ii vei provoca o repulsie puternica, posibil sa te atace sau sa se razbune mai tarziu, numai pentru propunere.