| Drinni a întrebat:

Sunt indecisa in legatura cu ceva:peste cateva saptamani e ziua mea si am de ales sa primesc un ipad sau o camera de fotografiat profesionala.Voi ce ati alege?

13 răspunsuri:
| ℓσνє a răspuns:

Eu as alege camera de filmat profesionala happy

| FloriNk a răspuns:

Ipad-ul le are pe aman2, deci. laughing

| Drinni explică (pentru ℓσνє):

Iti multumesc pentru feedback!happyde ce ai alege camera? era vorba de camera de fotografiathappy

| ℓσνє a răspuns (pentru Drinni):

N-ai pentru ce... nu stiu, de exemplu eu mereu am fost pasionata de imagini artistice facute de mine, etc.
Si mi s-a parut mai interesanthappy
Dar tu alegi :*

| Drinni explică (pentru ℓσνє):

Iti multumesc pentru raspunshappy

| ℓσνє a răspuns (pentru Drinni):

N-ai pentru ce :*... Deci care este alegerea ta?
Sunt curioasa happy

| catosp a răspuns:

Eu as alege sa-mi dai mie cadoul tau...winking

| qLoveSmileღ a răspuns:

Ipad`.

| LIviu3097 a răspuns:

Sa nu te mai lauzi pe TPU ca ai bani nu e frumos

| Drinni explică (pentru ℓσνє):

Pai inca nu m-am decis, probabil o sa imi iau camera, e mult mai interesant sa faci poze decat sa stai pe net toata ziua, chit ca ipad-ul poti sa il iei tot timpul cu tine, macar daca ai camera poti sa ai un hobby pe cand daca ai ipad-ul iti pierzi doar timpul:*, multumesc pentru raspunshappy

| Drinni explică (pentru catosp):

laughing

| Drinni explică (pentru LIviu3097):

Pai nu m-am laudat, am cerut o parere, doar pentru asta exista tpu.ro. Sa inteleg ca tu preferi intrebarile de genul:,,Am facut-o cu solnita din bucatarie. Oare sunt gravida?''
Si nu m-am laudat, nu am facut dimic de genu :am x mii de euor de dat pe un gadget, ce sa imi cumpar?
Data viitoare cand vrei sa raspunzi cuiva asa mai bine ia apa in gura si tine-o asa! Vezi-ti de treaba ta! Daca poti raspunde cuiva si il poti ajuta, atunci fa asta, altfel inchide pagina!

| ℓσνє a răspuns (pentru Drinni):

N-ai pentru cehappy