| Alinaa2517 a întrebat:

sunt la scoala in Timisoara, eu sunt din hunedoara acum ca e vara nu ma voi mai duce la Timisoara. Am un prieten de o saptamana, ne stim de mult dar doar de o saptamana suntem impreuna. Poate ca suna aiurea sau nu dar pot sa zic ca deja mi-e dor de el si doar de azi am plecat sad. Chiar incep sa tin la el ...nu am mai tinut asa de repede la o persoana. Acuma 2 zile am stat la el, i-am zis la mama ca ma duc la o colega si am stat la el. A fost fain ...am dormit amandoi, dar nu am facut nimic desi a fost vorba de asta dar i-am zis ca nu mai pot avea incredere in baieti si mi-e frica ca a doua zis sa nu-mi spuna si el " paa". A inteles, nu am facut nimic,, s-a comportat tot asa. Vreau sa ma mai duc la el pentru 2-3 zile, dar nu stiu ce sa o mai mint pe mama ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i mamei tale ca trebuie sa faci cateva zile de practica si sigur te va crede.

| lolly a răspuns:

Din ce oras esti din Hunedoara? Cati ani ai? Baiatul cati ani are?

| tenutza a răspuns (pentru neutrino):

laughing))buna asta. sau zi ca te duci cu clasa la munte sau cu cortul, cevabig grin...sau la o colega