| TinaDeea a întrebat:

aceasta intrebare este pentru cei mai trecuti prin viata happy
Ati avut vreodata o relatie cu o persoana (fata sau baiat) care sa fi fost tigan(ca)? Sau de alta nationalitate? Cum s-a terminat acea relatie si cat a durat? sad

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Stii cum e? Si tiganii sunt tot oameni. Unii sunt mult mai de treaba, mai buni decat romanii iar altii iti dau in cap pentru 10 lei.Degeaba toti ii pun la zid ca si romanii sunt la fel.
Raspuns pentru intrebarea ta: nu, nu am avut vreo relatie cu o persoana de alta nationalitate dar chiar n-as avea nimic impotriva daca acea persoana ma iubeste si ma respecta!

5 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Buna din nou Tina! big grin
Nu. Nu am avut nici o relatie de nici un fel. Dar cunosc pe cineva care este casatorita cu un baiat din Maroc, si se inteleg foarte bine!
Daca va iubiti, treceti peste toate!

| TinaDeea explică (pentru MiruD):

Ce tare happy Ma bucur pentru ei si multumesc kiss

| MiruD a răspuns (pentru TinaDeea):

Cu mare placere! :*

| foxi a răspuns:

Cu tiganca...s a terminat prost!

| mona a răspuns:

Am avut si a durat 5 ani, s a terminat pentru ca asa a fost sa fie...m am plictisit eu