| mariutzaiuli a întrebat:

BUNA TPU! acum cativa ani am avut un accident cu bibiclete.M-am lovit cu bara de la bicicleta in vargin.imediat mi-a curs sange.inseamna ca m-am dezvirginat? mentionez ca in perioada aceea nu aveam inca menstruatie!

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vagin* și cel mai probabil este să te fi dezvirginat, dacă spui că nu aveai menstruație. Ar fi fost de preferat să îi spui mamei și să consulți un doctor, dar nici acum nu e prea târziu pentru a afla ce s-a întâmplat.

| h3r a răspuns:

Posibil, mama ta știe de asta?

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

I-am dat in pumn in gura unui tip si i-a curs sange, oare l-am dezvirginat in gura?

| CristyBv a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Omule, esti patetic, fata a pun o intrebare serioasa care nu trebuia pusa aici la categoria dragoste si sex, ci la sanatate. Eu ii recomand sa mearga la doctor pentru ca asa scapa de toate gandurile si cine stie, poate ai vreo problema care se dezvolta in timp, sa nu regreti mai tarziu! Succes!

| ElyNix23 a răspuns:

Se scrie corect "vagin" și da, probabil că te-ai dezvirginat.
Du-te la ginecolog cu mama ta și află dacă este așa sau nu.
Pa-pa. :*:

| AlexanderAdrian a răspuns:

Inca ma depaseste de ce oamenii nu merg la medic in cazurile astea. Sa te lovesti intr-o astfel de zona, sa mai si sangerezi, sa nu mergi la medic si apoi sa ne intrebi pe noi dupa cativa ani, e de-a dreptul iresponsabil.

Daca bara aia de la bicicleta nu a intrat in vagin chiar nu vad cum te-ai fi dezvirginat, mi se pare absurd.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Inca ma depaseste de ce oamenii nu merg la medic in cazurile astea. Sa te lovesti intr-o astfel de zona, sa mai si sangerezi, sa nu mergi la medic si apoi sa ne intrebi pe noi dupa cativa ani, e de-a dreptul iresponsabil.

Daca bara aia de la bicicleta nu a intrat in vagin chiar nu vad cum te-ai fi dezvirginat, mi se pare absurd

| Raiiiisa a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Daca postezi de 2 ori acelasi raspuns, nu o sa primesti 2 funde.tongue

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Raiiiisa):

Imi pare rau, la alta intrebare am postat de 4 ori pana sa-mi dau seama ca am lag sau TPU are lag, nu stiu ce se intampla. Intr-un tarziu am reazilat ca raspunsurile apar dar deja raspunsesem si la asta de 2 ori sad

Răspuns utilizator avertizat
| AgathaRo a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Auzi are lag rolling on the floor Apesi o singura daca butonul trimite/raspunde apoi vei vedea ca nu are lag TPU.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Smonalisa):

Hai du-te la cratita acum

| Doηηa a răspuns:

"vargin" auzi laughing
Ce fel de bara e aia? Verticala?
Nu cred ca te-ai dezvirginat.

Răspuns utilizator avertizat
| ombladon a răspuns (pentru CristyBv):

Daca nu a avut contact sexual, dpdv psihic este virgina indiferent ca i-a intrat toata bicicleta in "vargin"

| Theuta a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

rolling on the floor))))))
Asa va jucati vor, baietii, mai nou? cu pumnii?

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Theuta):

Fiecare cu fanteziile lui happy

| CristyBv a răspuns (pentru ombladon):

Cred ca ai gresit pesoana, eu nu am spus nimic despre asa ceva.

| ombladon a răspuns (pentru CristyBv):

Nu cred.