| Aadaa a întrebat:

Ajutati-ma cu un sfat va rog!
Povestea a inceput acum 2 ani, cand l-am cunoscut pe EL, intr-o tabara de vara. Am fost impreuna, a fost perfect! Era atat de dragut, atent cu mine, amuzant..baiatul ideal! Dupa ce s-a terminat tabara am continuat sa fim impreuna...in orase diferite si foarte departe unul de celalalt! Relatia a mai durat o luna. vorbeam la telefon si pe fb dar NU am mai putut continua! Eram prea departe si plangeam aproape zilnic de dorul lui!
Dupa ce ne-am despartiti am fost mai reci unul cu celalalt. Dar eu tot am continuat sa tin la el, chiar foarte mult!

10 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Asta e o problema pe care o avem toti si nu putem trece peste ea mie personal imi pare rau de ce s-a intamplat, stiu ca iti este greu dar poate iti gasesti un fel de EL ma aproape de tine sa puteti sa va intalniti si sa ve iubiti stiu ca nu te ajuta dar nu stiu mie imi pare sincer rau si sper ca poti sa o rezolvi/treci peste

| Aadaa explică (pentru Hexiled):

Merci! :*

| Hexiled a răspuns (pentru Aadaa):

Fundita https://www.facebook.com/dwmy.bumy daca vrei te ajut cand vrei asta e contul meu de facebook daca mai ai intrebari imi zici mie

| Aby33221 a răspuns:

Stiu cum e! Cel mai bine e sa gasesti un baiat care chisr daca nu il iubesti si nu ti la el sa fie acolo langa tine o sa te mai inbuneze si poate te indragostesti de el!

| Danysan a răspuns:

E naspa dar eu zic ca trebuie sa gasesti pe cineva mai aproape de tine nu are rost sa stai singura.Plus ca presupun ca esti si mica.De ce zic asta.Ia gandeste-te daca ai fi cine stie ce personalitate sau nu, daca ai avea 25 de ani -te-ar mai deranja distanta -Nu prea cred. Asta tine numai daca esti destul de Matur si pe picoarele tale ca sa poti sa te vezi cu oricine si sa ajungi unde vrei tu!

| Danysan a răspuns (pentru Aby33221):

Nu vreau sa spun ca e naspa ce zici -dar sa stai cu cineva fara sa il iubesti e o jignire adusa celuilalt si nu e corect.Tu iti dai seama ce spui -Poti sa ajungi sa iubesti pe parcurs dar cati reusesc asta. Oricum e bine sa incerci dar deh!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o pura impresie de-a ta, atata timp cat te-ai comportat intr-un anumit fel cu el nu cred ca mai simti ceva, cauta sa scapi de asta ca te minti singura si nu e bine

| Aby33221 a răspuns:

Dar chestia e ca nu sunt fata. Eu nu am zis sa stai asa cu el si ....am zis sa stai langa cineva care sa te imbuneze adica nu sa fiti iubiti sau sa creada el asta ....nu stiu daca intlegi ce vreau sa iti zic!

| neutrino a răspuns:

Acum doi ani ai intalnit un baiat cu care ai purtat a corespondenta timp de o luna, iar acum te-ai trezit ca iti este dor de el. Este normal, asa se intampla in marile iubiri si numai timpul vindeca durerea ramasa!

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

Relatia la distanta poate merge decat daca aveti incredere unul in celalalt, totusi asta e problema voastra neincrederea, frica de a nu va insela unu' cu altu tongue