| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si sunt clasa a6a.
Imi place mult un baiat din clasa. Intamplarea a facut sa stam pe aceeasi strada. Vorbeam cu el pe Facebook si i-am spus ca il plac... Atunci a spus ca are nevoie sa fac niste lucruri ca sa imi dea o sansa.
Alaltaieri parintii mei au plecat si se inotrc in seara asta pentru a petrece Revelionul impreuna. Asadar, am ramas ieri toata ziua singura acasa.
Mdeci a venit la mine. M-a pus sa ma dezbrac si chestii si na, am facut ce spunea. Mi-a facut poze goala etc. (+ sunt foarte dezvoltata, ii placea de vede). Ma mira ca am acceptat; dragostea, ce face din om.
Mi-a spus ca vrea sa vada pasiune. M-am intins goala pe jos si am inceput sa fac miscari senzuale, gen Miley Cyrus si strigam "ah, ah". Am iesit si in curte pentru pozele astea (mai ales ca a fost destul de cald ieri). A durat vreo 4 ore aceasta "sedinta foto". A facut sute de poze si zeci de video-uri.
A inceput sa ma mangaie si sa ma sarute, in timp ce se dezbrace si el... "Hai s-o facem". I-am zis ca nu sunt pregatita, dar a insistat si na... Am inceput cu oral, anal si dupa ala in vagin *nu stiu cum ii zice*. Ne uitam pe site-uri porno si experimentam tot ce vedeam acolo. A filmat asta.
Nu stiu ce sa fac acum... NU m-a amenintat sau ceva cu ele, adica am vorbit astazi ca si cum am fi un cuplu. Dar daca afla parintii mei?! Daca afla oricine altcineva?

P.S. precizez ca nu a fost sex protejat.

23 răspunsuri:
| mariucamarina a răspuns:

In primul' rand care e intrebarea?
In al doilea rand e normal sa faci sex de la varsta ta?

| KillerRomanian a răspuns:

Mda,faza este ca e si vina ta ca ai acceptat.Trebuia sa-i spui ca ar trebuie sa-ti acorde o sansa, NU sex, am eu 11 ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala, am o iubita de aporea 2 ani, era sa se intample la fel ca si la tine.

Asta este, vorbesti cu el sa nu arate sau sa puna pe net pozele si videoclipurile acelea.

| Danysan a răspuns:

Tu il Iubesti si ai face orice pentru el.dar nu stiu el cat tine la tine. Bine ca pozele de genu sunt normale dar ar trebui sa ramana in intimitatea voastra si sa nu ajunga pe cine stie ce ..Cred ca nu trebuia sa accepti.Adica nu zic ca e ceva aiurea dar intelege ca astfel de lucruri poti sa faci dupa o perioada de Relatie cu un Iubit care sti sigur ca tine la tine si care nu o sa faca nimic cu pozele alea. Poate doar el singur in baie cand nu esti langa el dar doar atat.Ai facut si neprotejat si ar trebui sa iei o Pastila pentru orice enevtualitate.Era ideal sa mergi azi sa cumperi una ca era deschis.Stiu ca e normal sa il Iubesti si sa faci ce vrea el dar sa fim seriosi totu are o limita. Spera sa fie doar o pasiune a lui si doar atat.Vezi Bine ce a patit fata. nu dau nume si e plin peste tot de poze cu ea.Asa ca nu mai fi asa naiva si daca mai vrea ceva incearca sa te opui. Pana la urma nu esti obiectu lui ci doar Iubita.El ce ar face daca i-ai cere? Spera sa le tina pentru el si sa Te Iubeasca -daca tine la tine o sa le aiba doar pentru el.Si fa in asa fel daca mergi la el sa le stregi sau sa le stearga pentru orice eventualitate.Mai gandeste-te si tu chair daca esti Indragostita.Sunt baieti care sunt oki dar vezi ca mai sunt si tampiti si nu sti ce se ala dincolo de aspect si. Daca Te Iubeste esti protejata.

| lorikalora a răspuns:

Lasati fata in pace... dragostea nu are varsta! daca tu crezi ca.l iubesti pe acel baiat este bine ce ai facut, dardaka elnu te iubeste? si daca te va santaja cu ele? atunci o sa aflidaka te iubeste sau nu. Daca te iubeste nu te v.a santaja ci va fi in contnuare cu tine... Si sex neprotejat? daca el nu si.a dat drumul in tine nu s.a intamplat nimic rau!

| Valleria a răspuns:

Cred ca trebuie sa ii furi telefonul si sa stergi tot sai dai foc. Cit nu e tirziu...

| Alexandrapuffi a răspuns:

Eu nu as încuraja asta. In primul rand ce se intampla daca va despartiti? Acum depinde daca băiatul te iubeste, dar pozele pot ajunge oriunde. Pe urma ce e cu sexul neprotejat? Nu mi se pare in regula. Părinții tai ce vor zice? Minciuna are picioare scurte asa ca ai grija.

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Roxana Babenco-4 la 12 ani!

| darriya a răspuns:

Doamne imi vine sa-si rad sa-si planglaughingcrying. pozele,video-urile vor fi puse pe net daca nu deja au fost puse,prietenii tai, fam ta vor vedea asta cei din sc, te pot da afara din sc, vei ajunge sa iti blestemi zilele, copile daca mai iti pot spune asa, te-ai bagat in mare ***.

| foreverunicorn a răspuns (pentru lorikalora):

Uhmm. pai este in clasa cu mine, deci nu e o diferenta de varsta

| bogdan72 a răspuns:

Si eu te cred.

| OMarmotaO a răspuns:

Ce pot sa spun? Iarta-ma dar esti proasta sau prost. In primul rand, nu cred o vorba din ceea ce ai scris, e patetic. Ce dragoste la 12 ma? Sex neprotejat? Inteligent,ce pot spune. Oral,anal si ''ala in vagin'',tu stii cu ce se mananca astea? Esti patetic(a) prin ceea ce ai scris,ai o imaginatie bogata dar in acelasi timp bonlava. Pune mana pe o carte,citeste,uita-te la filme din care ai ce invata,la documentare,dupa aceea revino pe site si pune intrebari coerente si reale [!]. Ai observat ca devii popular pe internet daca dai dovada de prostie? din pacate asa e,prostia se propaga si multi tampiti devin ''vedete'' peste noapte. Lauda-te cu altceva,cu inteligenta, cultura, personalitate, deminitatea ta, nu ca ai facut toate tipurile de sex la 12 ani. Multa prostie.Nu te considera nimeni cool si inteligenta ca ai facut asta la 12 ani [chiat ca probabil, repet, e doar in imaginatia ta]. Penibil. Sterge intrebarea.e prea mult.happy

| AnOnImAnOnImAnOnIm1990 a răspuns:

Draga mea ai doar 12 ani! Nu-mi pot d seama cum ai putut face asa ceva...inteleg il placi dar lucrul asta este inatmisibil esti un copil! Oare parinti te vor mai lasa nesupravegheata cand o sa afle? ESti doar un copil ai grija de viata ta! Te rog

| Razvan1111111 a răspuns:

Tu chiar nu ai ce posta? Mama ce fac unii ca sa fie in mijlocul atentiei!

| andreip3c a răspuns:

Prea mult internet pentru astazi. -_-

| iamprettybored a răspuns:

Nu e nicio problemă în ceea ce ai făcut, îți spun sincer. La 12 este absolut normal să faci așa ceva.

Iar faptul că el te-a pus să-i arăți în acest fel cât de mult ții la el... și asta e OK. Doar nu vroiai să te creadă doar dacă îl îmbrățișai, nu?

El a vrut să te vadă goală pentru că te iubește prea mult, înțelegi asta? Iar faptul că ți-a făcut poze nu înseamnă nimic altceva decât că ține foarte mult la tine.

Și este foarte bine că a vrut să facă sex cu tine, și la fel de bine este că tu ai acceptat. Nu există niciun risc de a te îmbolnăvi sau de a face hemoragie externă sau porcării d-astea, stai liniștită, de fapt e foarte bine că ai făcut înainte să-ți vină menstruația, așa e cel mai indicat.

Dacă ai făcut și oral, și anal, și "ăla în vagin", atunci e perfect! Nu uita de cunnigulus, altfel ești praf! Și să te iei după site-urile redtube și pornhub, sunt cele mai bune exemple pentru o fată de 12 ani, să știi.

Și stai liniștită, sigur nu va arăta ABSOLUT NIMĂNUI pozele, nici videoclipurile, și sigur nu vor ajunge NICIODATĂ pe internet. Ai încredere în mine.

O, și nu te teme dacă n-ai folosit prezervativ. Oricum nu te ajuta la nimic. Nici nu te proteja de eventualele sarcini nedorite, nici de eventualele boli vaginale. De fapt, adevărul e că prezervativul e făcut doar ca dăm banii pe el. Așa, fără niciun motiv.

Îmi dai fundiță? laughing

*Întrebare la mișto, răspuns la mișto*

| 2749764830 a răspuns:

Imi e mila de tine, fetit-o cum poti sa te gandesti la asa ceva? Tu iti dai seama macar ca viata ta o sa fie un chin de acum in colo, mai ai si 12 ani si copil. Sper sa te ajute Dumnezeu si sa iti dea putina minte.

| idontcareeeeee a răspuns:

Fake, clar. rolling on the floor

| LonelyHeart112 a răspuns (pentru AnduZisAlexandru):

MOR! rolling on the floor

| AnaAkaBadGirl a răspuns (pentru andreip3c):

La fel.Nu imi mai trebuie

| RoxanaGhost a răspuns:

Sa nu va fie mare mirarea(daca e adevarata situatia), ca peste ceva timp o sa apara o intrebare gen:"Tipul acela de care imi place ma santajeaza.Cum rezolv?" sau "Cum sa le spun parintilor ca sunt insarcinata?" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru lorikalora):

Vai de capul si de viata ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Generatie de rahat.

| ngllllll a răspuns:

Astea sunt lucruri private. Multi te vor critica. Discutam privat daca vrei: mik_el_angello (Skype).