| Ofataoarecare111 a întrebat:

happyam 13 ani. cei mai buni prieteni ai mei sunt un baiat si 2 fete. eu si una din prietene il placem pe baiat. ea il place mai putin, pentru ca este intr-o relatie, insa eu chiar il iubesc! chestia e ca nu stiu daca el ma place. ca fizic, nu ne potrivimlaughing. prietena mea l-a intrebat ce ii place la mine. el a zis ca suntem doar prieteni si ca sunt "super oke". am facut revelionul la mine, iar colegul se uita tot timpul la minelaughing ia azi i-a spus prietenei mele ca o place putin... cam incurcata treaba. credeti ca ma place putin macar?sad mersi anticipat

5 răspunsuri:
| Nelamuritul a răspuns:

Intreba-l si gata.

| Bibbi1912 a răspuns:

Intreaba-l ce crede despre tine..la categoria" mai mult ca o prietena". spune-i ca te atrage, nu sarii pe el cu "Te iubesccccc"laughing. Si intreaba-l daca poate fii ceva intre voi. Daca nu incearca sa il uiti si gaseste pe cineva potrivit.

| eneandra77 a răspuns (pentru Bibbi1912):

Da, dar nu vreau sa stric cei 2 ani in care vorbim tot timpul despre orice, in care ne sfatuim unul pe altul... etc

| Bibbi1912 a răspuns (pentru eneandra77):

Pai ramaneti in continuare prieteni buni...doar gandeste-te ca. nu se poate sa ai orelatie cu el [asta doar daca el nu vrea sa fie cu tine].

| anchyancutza a răspuns:

Eu zic sa mentineti starea de prietenie inca Putin si in zilele astea sa il intrebi de cine ii place ...cum ar vedea relatia perfecta sau asa, ..chestii Putin mai intime. Si daca de intreaba de cine iti plc imi spui ca de el..si poate va spune ca si lui ii place de tine.: *:* Bafta:*:*sper ca te-am ajutat:*:*