| GlobalName a întrebat:

Buna TPU..Am 13 ani si imi place de o colega de clasa cu cateva luni mai mica decat mine.Dar nu stiu cum sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea.Iar cand o salut ea trece pe langa mine repede si nu se uita la mine.Ce inseamna asta? Si cum sa o cuceresc? va rog ajuatima! Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Opreste-o si tu cand trece pe langa tine, si vorbeste putin cu ea, spune-i ca de fiecare data cand trece pe langa tine, ti bate inima cu putere. In pauza urmatoare caut-o tu si cheam-o putin afara din clasa si spune-i ca aveai de gand sa o inviti in oras ca a aparut nu stiu ce film nou, ca sa nu zica nu stiu ce, si dupa film sau orice, du-o acasa si spune-i ca iti place de ea. Bineinteles ca va nega, sau nu iti va zice nimic, dar a2a zi va veni cu ceva sa iti zica. Bafta si Craciun fericit!

6 răspunsuri:
| mihay198722 a răspuns:

Pai asta inseamna ca nu e atrasa de tine.incearca sa o inviti la un suc, sa comunici mai mult cu ea, sa ii ceri nr de telefon, dar nu prea exagera sa stai prea mult pe capul ei ca unora persoane nu le place, se simt sufocate.si inca ceva, sa vorbesti frumos cu ea, si sa te comporti ca un gentalmen cu ea, sa vada ceva special la tine...bafta la cucerire...

| Babuinul94 a răspuns:

Impinge-o pe scari

| GlobalName explică (pentru Babuinul94):

Esti un bou!

| GlobalName explică (pentru Florenta16):

Multumesc foarte multbig grin Craciun fericit si tie!

| XxNicuxX a răspuns (pentru Babuinul94):

Omule mi-ai facut seara mai buna. In timp ce iti scriu asta rad....deci cum naiba frate : ala e serios, toate alea si tu : impinge-o pe scari laughing))) looooool

| GlobalName explică (pentru XxNicuxX):

Da-l raq ca e un bou ambulant.Dar na.E un roman de tot... Sti ce zic.big grin