| Getter123 a întrebat:

am 17 ani si adineaori am avut parte de o parta de dragoste neprotejata.Problema este ca nu am simtit nimic, am baut putin, sunt pilit dar in timpul acului nu am simtit nimic, simteam langa capul penisului o "deranjare" si nu ma excitam nimic, nici in timpul sexului oral nici vaginal, parca e amortit..am fimoza dar capul penisului se poate decalota in vagin, mai greu in mana, e normal? Este al 2-lea act.

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

E normal. Nu e fimoza sau ceva e doar pana te obișnuiești.

1 răspuns:
| Getter123 explică (pentru Edw08):

Eh, fimoza e, nu are cum, din experienta prietenilor la primul contact, la mine a fost ceva banal fata de ce mi-au povestit ei