| pisicutasalbatica77 a întrebat:

Buna, TPU! Am 20 de ani si aseara atunci cand iubitul meu imi facea sex oral, am avut gaze si din greseala am tras o besinica. Atunci el s-a oprit si s-a culcat. Credeti ca e motiv sa se desparta de mine? Eu mi-am cerut scuze, dar el m-a ignorat complet de atunci. Va rog sa ma ajutati, il iubesc foarte mult si nu as vrea sa il pierd din cauza astasad

10 răspunsuri:
| Kiran a răspuns:

Depinde daca l-ai gazat sau nu. oricum, cred ca a simtit cum ar fi fost la Auschwitz

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebare de tot rahatul, acestea sunt lucruri intime care nu se spun aici, tu ai 20 de ani dar minte in cap ai cit un copil de 5 ani, si el asa prost te a ignorat pentru o (bă$ină ), niste imaturi sunteti si aveti multe de invatat,, e de la oralul pe care el ti la facut te ai relaxat asa de tare incit au pornit artificiile pe cu(r) laughing

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

I-a pierit cheful.

| wildthing a răspuns:

Intrebarea care se pune este: a fost cu stropi sau nu?

| TimberWolf a răspuns:

Nu te saturi sa tot faci emailuri noi?

| pisicutasalbatica77 explică (pentru TimberWolf):

Chiar a fost o intrebare serioasa. N am pe cine altcineva sa intreb...

| mariusicabossdeboss a răspuns:

Te ai **** pe munca lui

| pisicutasalbatica77 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu este vina mea, chiar am incercat sa vorbesc cu el dar m-a ignorat complet cum am spus si mai sus

| Violleta2022 a răspuns:

Ai 20 de ani sau 2 ani?

| Goete a răspuns:

Normal ar fi fost sa continue ca si.cum.nu s-ar fi intamplat nimic. A fost un accident.