| koopman a întrebat:

Buna TPU.
Am auzit ca baieti au o ata pe penis sau nu stiu unde.
Va roc sa imi explicati cand se rupe la ce foloseste.
Explicati-mi totul plzz

6 răspunsuri:
| d33utza003 a răspuns:

Se rupe cand faci sex prima data.Nu are importanta. in materialu pe care ti l-a dat zdrangoi vezi ca in a 2a imagine e ceva cu rosu desenat pe un penis...aia e ata...citeste-l ca nu iti prinde rau.

| ady95alcamo a răspuns (pentru d33utza003):

Gresit "d33utza003 nu e adevarat ce ziciwinking

| dr0wn a răspuns:

Este creat natural.Se poate rupe si se poate folosi ca ata dentara...

Ca sa fim fresh tot timpu'

straight face

| justfreelove a răspuns:

Doamne ce prost esti. NU exista nici o ata pe penis, NU se rupe nimic cand te dezviginezi, NU trebuie sa curga sange de la tine ca baiat, NU te doare deloc. La fete se rupe himenu si le doare si curge sange, baiatul nu simte prima data decat dorinta sa mai incerce si in alta gaurica. Cine spune alceva e un prost sau, dupa caz, o fata laughing

| Swallow a răspuns:

Se foloseste la cusut laughing