| cosmut17 a întrebat:

am iescu una dintre cele mai dorite fete din oras am invitato la suc a acceptat in fine. dupa i am spus sa vina la mine acasa in fine am baut un pahar de vin ne am pus prezervativele si apoi am facut dragoste ea a stat la mine si ziua urmatoare si a chemat o prietena sa bea o cafea am stat cu ele si in fine prietene mea s-a dus sa faca dus si prietena lui si ea la fel de frumoasa mi a facut avansuri si a inceput sa mi pune mana pe penis si mi a zis sa o sun sa ne intalnim eu i-am zis nu si a plecat sa-i zic prietenei mele sau nu nu stiu ce sa fac

6 răspunsuri:
| Pink1234you a răspuns:

Ar fi mai bine sa ii zici daca chiar iti iubesti prietena.

| Alison95 a răspuns:

Ce fantezii mai ai!

| cuttulici a răspuns:

Deci dacă tu chiar ţii la prietena ta, spune.i adevarul, tu nu eşti vinovat cu nimic, ea este de vină. Fii curajos şi spune.i adevărul prietenei tale!

| cosmut17 explică (pentru Alison95):

Nu e o fantezie

| Ghetau_EuGen_1991 a răspuns:

V-ati pus prezervativele? rolling on the floor))) ori e un el? laughing)) copil prostanac ce esti tongue

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Şi te-ai TREZIT şi era dimineaţă...

Ce frumos ai VISAT! rolling on the floor