| anonimuss9999 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent!straight face Imi place de un coleg de-al meu din clasa, dar el nu stie si tot sunt 100000 % ca nu s-ar uita la mine... dar problema e ca nu-l pot uita. E putin spus placut...il iubesc sad Ce pot face sa-l uit? [exclusa varianta sa nu mai vorbesc cu el, sa nu ma mai intalnesc cu el. totusi suntem in aceeasi clasa]

4 răspunsuri:
| simonikxd a răspuns:

Primu lucru ar fi sa il eviti o perioada scurta o sapt` 2 maxim dupa aia incearca sa vezi daca a intrebat de tine si pnm dupa aia nshh incearca sa schimbi cv la tine nshh frizura, puneti cv la gat sau imbracate adecvat [ daca e la scoala] si sa vezi k baiatu o sa se bage in seama cu tine drooling eu una asa am facut cu unu asa am facut :* FUNDA ^.^ kiss

| neutrino a răspuns:

Am inteles: cel putin il iubesti. Si cel mult?

| anonimuss9999 explică (pentru simonikxd):

Cum sa-l evit adica suntem in aceeasi clasa?straight face

| simonikxd a răspuns:

Am zis cateva zile nu toata viata straight face