| angishik a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru!
vreau sa aflu cum poti sa inebunesti un baiat?
vreau sa stiu, ce trebuie sa faci ca un baiat sa-si piarda mintile?
il iubesc foarte mult, si vreau sa fiu la fel de importanta pentru el, cum e el pentru mine. (din cate am inteles de la prieteni comuni si el tine la mine, dar nu vrea sa recunoasca! de aceea vreau sa-l innebunesc, astfel incat sa nu mai reziste, si sa recunoasca).
nu vreau raspunsuri date in bataie de joc, plz! dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Possible a răspuns:

Eu o sa-ti zic cum am facut-o eu, daca merge si la tine e bine.Deci,nu trebuie sa-i acorzi prea multa atentie,dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa fii REMARCATA,imbraca-te sexy,flirteaza cu prietenii lui,fa asa ca ei sa te placa,atunci El va observa ca trebuie sa te obtina cu orice pret.Fa-o pentru tine,asa ca sa te simti tu bine, dar nu uita in timp ce esti in gasca lui, chiar de flirtezi cu altul, tragei cite-o privire smechera, pun pariu ca-l innebunesti!

13 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Sfatul pe care tu il doresti nu poate sa ti-l ofere nimeni, asta pentru ca fiecare persoana e diferita si are propile sale preferinte, ceea ce ii place unei persoane poate sa fie exact opusul a ce prefera alta persoana. Tu ai spus ca si lui ii place de tine, pai in cazul asta tu nu ai nevoie de un sfat ci doar de putina rabdare. Nu schimba nimica lasa totul sa decurga de la sine.

| CrazyTeenager a răspuns:

Vrei sa il seduci adica, baietii se excita vizual, daca esti atragatoare din punctul lui de vedere fizic, esti deja pe drumul cel bun. Tu il iubesti pe el, dar el inca nu a facut primul pas cu tine, nu "recunoaste". Sincer nu vad ce l-ar retine sa iti spuna direct, daca deja a recunoscut in fata altora inseamna ca nu ii e rusine de faptul asta, ba chiar e mandru. Ai putea sa faci tu ii spui tu direct cat de important e el pentru tine, si daca o simte va lua exemplul tau si va face la fel, daca nu, macar numai pierzi timpul.

| liliacALB a răspuns:

Pai nu ai de facut altceva decat sa fii tu insati, sa continui sa te manifesti dupa imaginea care i-ai format-o lui si care zici ca ii place. Daca aveti noroc el isi va invinge motivele care il determina sa nu recunoasca. Trebuie sa vina mai mult de la el decat de la tine. Fa-i surprize placute, de orice fel, mai ales din cele marunte, si mai ales de fata cu altii. Va urez implinire grabnica! happy

| sebysebyca a răspuns:

Vrei sa-l inebunesti? cand ii faci un oral, musca-l de michiduta! sa vezi, cum da strechea in el...

| gabi1203 a răspuns:

Tu trebuie sa fi tu insuti, trebuie sa te placa pentru ceea ce esti si cum esti. Daca trebuie sa te schimbi inseamna ca nu te place asa cum esti si, nu merita efortultongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cineva iti da un sfat pe aici in legatura cu ce poti face, ignora-l. Daca nu, te vei comporta mecanic cu iubitul tau si nu vrem asta. Ai nevoie de experienta pentru ce ceri tu, iar aia o capeti in timp.

| catosp a răspuns:

Interneaza-l o saptamana la Spitalul 9.

| angishik explică (pentru Cypronge):

Fac asta de un an, in cateva luni noi terminam sc, si nu ne vom mai intalni! si vreau sa schimb cv, pentru a reusi sa grabesc lucrurile! oricum mersi de sfat

| angishik explică (pentru CrazyTeenager):

Am facut asta la inceput, cand ne-am cunoscut, si acum, el crede ca m-a pierdut (noi am fost la un momentdat impreuna). cel putin din cate am inteles.

| angishik explică (pentru Possible):

Fac asta deja, mersi :*

| CrazyTeenager a răspuns (pentru angishik):

Devine o drama de acum, te-ai putea implica totusi in alte relatie daca asta iti da atatea dureri de cap.

| angishik explică (pentru CrazyTeenager):

Am facut asta, dar niciuna nu m-a ajutat sa-l uit sad

| CrazyTeenager a răspuns (pentru angishik):

happy Nu ai gasit persoana potrivita.