| Ajsjjsjsos a întrebat:

Buna TPU! Am o întrebare. Am 17 ani si iau anticoncepționale Yasmin de cam 1 an, ce mi le-a recomandat dr. endocrinolog. Am libidoul foarte scazut de cand le administrez, adica nu simt nevoia de loc si ma simt stanjenita pentru lucrul asta. Este de la anticoncepționale? Mulțumesc

6 răspunsuri:
| iulia0514 a răspuns:

Da este de la anticoncepționale! Scrie și în prospect!

| ania a răspuns:

E si de la constiinta care te mustra ca ssxul fara casatorie e gresit.

| iulia0514 a răspuns (pentru ania):

Nu are nimic dea face cu constinta! Citiți prospectul respectivelor pastile!

| Violleta2022 a răspuns (pentru ania):

Cum se impaca religia ta cu bataia asta de joc, cu care raspunzi?

| MaxSpintecatorul a răspuns:

Sexul inainte de casatorie nu este prevazut in biblie! O sa te bata Dumnezeu daca te mai gandesti la asa ceva!

| MaxSpintecatorul a răspuns (pentru Violleta2022):

O sa te mustre constiinta pe lumea cealalta. Dumnezeu a vazut ce ai facut!