| Keepitpink a întrebat:

Buna TPU am o intrebare. ce pot face ca atunci cand intretin relatii sexuale cu prietenul meu sa nu ma mai doara asa tare ovarele...de fiecare data cand el se misca mai tare ma dor ovarele de simt ca morI don't want to see.am fost si la ginecolog nimic... dar ce pot sa. ma doare enorm.sadfunda care reuseste ceva happy

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la un ginecolog mai bun, spune-i despre aceasta durere si fa investigatii pentru a gasi cauza. daca ai varsta necesara (adica minim 17 ani si jumatate) si esti sanatoasa, nu ar trebui sa ai dureri.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Mergi la inca un medic ginecolog.

| Alexandru0007 a răspuns:

Cum nimic? pai ce a zis ginecologul ala, nimic?

| larissuka a răspuns:

Incearca alt ginecolog, nu e normal sa simti asfel de dureri!winking

| Narfundo a răspuns:

Te dor ovarele ei?! Bai da nu imi place cand citesc texte de elieni.Cand da din picioare mai tare incep sa te doara ovarele. da ce esti tu?! greiere ce esti=)

| doc69 a răspuns:

Control ginecologic si analiza de secretie... poate esti racita

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru Narfundo):

Ce ai virginule?
Esti frustrat?