| adiiitimisoara a întrebat:

Buna TPU am o întrebare daca mergi la prostituate si iti fac alea oral poti lua bolii si asa sau doar daca faci sex cu ele multimesc si astept răspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| DrGeorge a răspuns:

Da poti lua boli. Daca are o gingie inflamata/o taietura, ceva care sa iti faca contact cu sange infectat se poate transmite.

In alte cuvinte foloseste prezervativul.

2 răspunsuri:
| adiiitimisoara explică:

Da cu prezervativ nu simti nimic happy nu am mai mers niciodată mersi oricum

| RAY a răspuns (pentru adiiitimisoara):

Daca sangereaza pe penis poti lua hiv, dar protejat simti cat de cat ceva daca cumperi extra sensitive, decat cu hiv mai bine protejat, nu o saruti ca poti bts si prin sarut, faci dus inainte, sunt si jucarii gen vagine