| 1234a a întrebat:

Buna TPU am o intrebare. De cand m-am despartit de fostul meu iubit ma simt singura si nelinistita parca nu am chef de nimeni si de nimic. Eu sunt o persoana foarte sociala si prietenoasa dar parca acum e ceva schimbat la mine si parca simt ca nu mai iubesc pe nimeni, de obicei cand ma desparteam de iubitii mei incercam sa imi fac cat mai repede un nou prieten ca sa il uit dar de data asta simt ca urasc pe toata lumea si ca nu vreau sa mai aud in viata mea de baieti. e e ceva normal sau e vreo problema cu mine? Chiar nu stiu ce s-a intamplat parca e ceva diferit de data asta! va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Fiecare "iubire" e unica!

4 răspunsuri:
| Făgăraş a răspuns:

Sentimentul sau starea pe care tu o ai denota multa frustrare si sila care se datoreaza bineinteles dezamagirilor pe care ti le-au facut fosti iubiti. Tu ai pus sentimente care nu au ajuns sa te faca fericita. Parerea mea este ca, cum spunea si Crinela, sa faci o pauza si sa incerci sa te reculegi si sa iti pui oridine in gandurile si mai ales sa faci o ierarhie corecta a prioritatilor si stai linistita ca iti va veni si tie randul sa te bucuri. Ca doar nu ai iesit la pensie ( sau daca ai iesit la pensiem tie cat ti-a luat base? ) Si eu imi astept jumatatea dar nu mai vine ( e pe o insula albastra si tot pierde avionul catre Romania, e cam adormita ). Bucura-te de viata si la lasa deocamdata problema asta! Uite daca vrei sa vorbim, iti las id intr-un sms pe TPU! O seara frumoasa si numai bineee. pupici

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Pai cred ca e momentul sa faci o pauza, e normal pentru ca ai tinut probabil mai mult la el si de aceea te simti acum singura si trista.Incearca sa treci peste asta umbland cu prietenele si ocupandu-ti timpul cu alte activitati.Ai sa vezi ca o sa iti treaca.bafta:*

| mariaamaria a răspuns:

Eu m-am despartit de el de o luna si tot in aceeasi oala cu tine sad daca vrei sa mai vb lasa`mi id tau

| DariusSr a răspuns:

In aceeasi oala sunt si eu ca si tine. proaspat despartit si ma simt ca dracu de singur si fara chef de nimic...