| Sebi00 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare..deci am avut o prietena..pe nume denisa si eu i-am dat intr-o zi un mesaj ca nu mai vreau sa fiu cu ea ca credeam ca ii place de altu si i-am zis sa nu imi mai trimita mesaj inapoi si mna ma asteptam sa trimita la cate mi-o zis ca ma iubeste enrom si din alea am vrut sa vad..si nu mi-a mai trimis niciun mesaj inapoi voi ce credeti?sad funda :*

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fata te iubea.
Daca vroiai sa-ti trimita mesaj inapoi de ce i-ai zis sa nu o faca? laughing Sa inteleg ca te asteptai sa sufere dupa tine si sa te implore sa te impaci cu ea? raised eyebrows Sincer, nu merita sa-si consume un mesaj cu tine!winking Paste fericit happy

| h3r a răspuns:

Joacă-te afară, nu cu fetele!

| raluk27 a răspuns:

Adica tu n-ai incredere in ea, presupui ca are pe altul, ii dai papucii degeaba si ii mai si spui sa nu iti trimita sms inapoi si tot tu astepti ca ea sa se roage de tine. Fata desteapta! De ce sa se milogeasca? Sa-ti asculte figurile si fitele la telefon. Ce credem? Ca ai primit ce-ai vrut si ce meriti.

| e7d7n7 a răspuns:

Ai primit ce ai vrut, ce *** mea mai ai şi pretenţii?

| Alexaaxc a răspuns:

Pune-te in locul ei, cum te-ai simti? De ce aveai nevoie sa iti trimita un mesaj, sa iti confirme ca o doare? Asta voiai?
Vad ca nu prea iti place de fata asta, altfel luptai pentru ea ca sa nu o fure altul si nu te jucai care pe care. Las-o in pace si da-i timp, ce mai vrei de la ea? Cu ce te-ar incalzi un amarat de mesaj, crezi ca nu are si ea orgoliul ei?

| Pool77 a răspuns:

Tu esti prostu si tu ar trebui sa te rogi de ea nu ea de tine. Fata are o inteligena asta e ai pierdut-o din cauza fitelor tale.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Ce vroiai, sa se roage de tine?
Bine a facut ca nu ti-a mai trimis nimic.
Pune-te in locul ei, sa fi parasit printr-un mesaj!
O s-o cauti tu intr-o zi si atunci ea n-o sa mai vrea sa auda de tine!

| WhiteLover a răspuns (pentru raluk27):

Idem laughing foarte bine spus.de ce nu ai intrebat-o in fata? adica daca tu te iei de pe acum, ca nici macar nu sunteti impreuna, dupa "vorbe", pai unde o sa ajungeti mai departe? sigur si ea si-a pus intrebarea asta. daca iti place de ea si o iubesti cine e mai importanta, ea sau gura lumii?

| Cristiann25 a răspuns:

Esti un TARAN!

| JoannaChan a răspuns:

Pai,in primul rand as vrea sa-ti spun ca a facut foarte bine fata ca nu ti-a raspuns.si eu as fi facut la fel. Daca nu ai incredere in ea si daca crezi ca ii place de alt baiat, ar trebui sa discutati asta impreuna, si nu sa te joci cu ea.I-ai trimis un mesaj, in care i-ai spus sa nu-ti raspunda inapoi.Atunci de ce mai ai asteptari de la ea sa-ti raspunda? Ai vrea sa se roage de tine? Sa-ti ceara ea iertare sau ce astepti?"ai vrut sa vezi"... Daca tineai la ea, nu te gandeai asa de mult la cum sa o incerci sau cum sa o faci sa sufere dupa tine.Si parerea mea, nici ca ar trebui sa sufere.Dovada? Te-ai despartit de ea printr-un mesaj. Ceea ce dovedeste multe despre tine...:/

| Andreeeaa1999 a răspuns:

Poatea fata te iubea si ii placea de tine sigur nu ii placea de altcineva..si u acum ai pierduto k prostu..adik daca uh iai spus asa..sa nu iti mai trimita mesaj inapoi.ea a incercat sa-ti asculte dorinta(in mintea ei ) si u ai pierduto pentru ca nu aveai incredere in ea.dar de fapt ..ai gresit..macar ai incercat sa-ti ceri scuze pentru proasta ta presupunere nu cred. ..ai crezut asta si inca crezi.ea incearca sa te uite acum....si inceraca sa treaca peste pentru ca uh te-ai despartit de ea printr-un mesaj..ai incercat sa vorbesti cu ea ..sa afli adevarul macar?