| andrei390 a întrebat:

Am o intrebare. diseara va veni prietenul meu la mine si o sa o facem amandoi(nu suntem gay dar nu mai avem prietene de mult timp si nici nu avem bani cu care am plati pe cineva). El mi-a spus ca totul este sigur si ca o sa ne simtim bine..eu nu stiu pentru ca nu am mai facut-o niciodata. Deci oare trebuie sa folosim prezervative?(spun asta deoarece nu cred ca putem ramane insarcinati)

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

laughing sper sa vada asta si altii pe care ii stiu eu.
Si acum sa vorbim serios. Daca nu esti gay nu cred ca ar trebui sa faci asa ceva indiferent ce motiv ai.Trebuie sa folosesti prezervativ pentru ca nu cred ca ti-ai facut vreo clisma si nici nu v-ati facut analizele sa vedeti daca nu aveti vreo boala.

| mihai69 a răspuns:

Dacă vrei s-o faci, nu ești gay, ci bisexual.
Prezervativul e util doar dacă faceți sex anal. Dar vă puteți satisface și altfel, nu doar „pe ușa din spate".

| andrei390 explică (pentru mihai69):

Poti sa imi dai un sfat sau o metoda? o fac pentru ca sunt disperat poate o sa imi placa, nu stiu.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Folositi prezervative pentru boli barbatii nu pot ramane gravizi ce tampenie mai e si asta.

| HazelEyes77 a răspuns:

Deci vrei sa vezi cum e sa fii cu un baiat...nu vad nimic rau in asta dimpotriva. Numai ca nu i ok s o faci din disperare cum zici tu. Din curiozitate si din dorinta de a experimenta da. E posibil sa ti placa apropierea intima dintre tine si prietenul tau dar daca nu e asa te poti opri oricand -nimeni nu te poate forta sa faci ceva daca tu nu vrei. Si da trebuie sa va protejati daca intretineti raporturi sexuale anale. Voi decideti cand e cazul sa va opriti si ce e ok sa se intample si ce nu in dormitor. Numai bine