| andreeap200116 a întrebat:

Am o întrebare pe care o adresez mai mult bărbaților. Sa spunem ca sunteți intr-o relație cu o fata. Cum ar trebui sa decurgă relația ca voi sa nu va pierdeți interesul? Pentru ca sunt acele teorii ca dacă tipa devine prea disponibilă sau into it va plictisiți, iar dacă va ignora prea tare va pierdeți interesul. Deci, in concluzie, cum ar trebui sa fie femeia care va captează atenția in totalitate? Play hard to get sau dedicată 100% relației?

8 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Cu siguranta 100% dedicata relatiei. Nu exista, dpmdv, "prea disponibila". In schimb, ignorarea e o catastrofala problema, atunci da, imi pierd pe loc interesul, definitiv si iremediabil.
Totusi, ce-ti sugerez eu sa faci esti sa fii 100% tu. Nu te schimba de dragul cuiva sau al relatiei. Pentru ca degeaba esti dedicata daca se vede ca nu esti tu, ca e fortat, ca e ceva ce faci fortata de imprejurari. Asa ca, mereu naturala, cine te place bine, cine nu, nu. Cauta-l pe ala pentru care esti perfecta asa cum esti, asa cum te comporti, nu pentru care trebuie sa joci un rol. Daca esti de felul tau mai rece, nu te lua de un "dragastos", ca nu are sens, chiar daca vei incerca sa-i faci pe plac tot se va prinde.

In concluzie, nu conteaza ce vor barbatii, pentru tine conteaza ce vrei tu. Te asigur ca, din 3 miliarde, unul tot te place si fara sa te schimbi. Fii tu, intotdeauna, nu purta o masca, nu fi la moda daca nu te simti bine cu moda, fii o persoana cu caracter, n-ai niciun motiv sa faci pe plac celorlalti, ca absolut intotdeauna cineva tot nu te va placea, cineva tot va fi impotriva.

| andreeap200116 explică (pentru Plato):

Multumesc mult! Îmi place cum gândești.

| ihnei a răspuns:

Sa fie o papusica usor de controlat

| andreeap200116 explică (pentru ihnei):

rolling on the floor))))) ați vrea voi

| Sofer a răspuns:

Play hard in bed si sa fie dedicata la orice ca sa nu isi piarda omul interesul. si sa stie sa isi tina barbatul langa ea fericit happy

| Crackman a răspuns:

Iesi cu el, faci sex regulat.
Este simplu mai iesi cand au amandoi timp. Sa mai schimbe ce fac ei din cand in cand.

| RAY a răspuns:

Degeaba e Play hard to get sau dedicată 100% relației daca nu e sincera, serioasa, matura, cu simtul umorului, sa ne placem reciproc

| stefan1993ful a răspuns:

Sa fie sinceră măi Andreea.Am avut parte de afectiune și de minciună de la aceeași maimuțică. Dar s-a dovedit a fi cea mai mare dezamăgire a mea! Doar se prefăcea!