| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare si as vrea sa ma ajutatihappy. Eu si prietenul meu avem 7 luni de cand suntem impreuna, eu am 17 ani si el 20. Am facut dragoste cu el, el fiind primul baiat (cu care am facut-o). Ce nu inteleg este ca dupa ceva timp vrea sa o face pe pozitii. De ce vrea asta? Cum ar fi 69 eu nu vreau adica imi este oarecum ciudat sa fac asta. Adica daca ne iubim ce conteaza pozitiile ne simtim bine ca suntem amandoi nu?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatul a prins si el o fata pe care doreste sa experimenteze tot ce a auzit in materie de sex. Daca nu pe tine, atunci pe cine, unde, cand? "Iubirea" cere mult divertisment, se desfasoara in multe serii.

| TaviCompany a răspuns:

Daca el vrea asa de tare sa faca asta inseaman ca chiar ii place de uh crede-ma! Dai voie sa o faca si vezi cum reactioneaza! ADIK ii zici asa daca uh vrei sa o facem atunci haide eu te iubesc prea mult ca sa te refuz! Daca incepe sa plana inseamna ca trebuie sa te mariti cu ell laughing Daca zice ca sa o faceti atunci pe loc Nu prea tine la tine.Iar daca te ia in brate si te pupa inseamna ca ii place mult de tine! Funda!

| dydyloveblue a răspuns (pentru neutrino):

Chiar nu cred ca ar fi asta..eu zic ca vrea sa ne simtim amandoi bine numai ca nu sunt pregatita eu...sunt sigura ca ma iubeste pentru cu mi-a demonstrat

| sonyericson a răspuns (pentru dydyloveblue):

Cum tia demonstrat ca te iubeste?

| dydyloveblue a răspuns (pentru sonyericson):

Sunt multe de spus... dar mi-a prezentat parintii lui si alte rude cum ar fi verisori..am petrecut mult timp impreuna.a fost si este atent cu mine. dupa comportament imi dau seama ...sunt destul de multe lucruri care ma fac sa cred si sunt sigura ca ma iubeste